Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, ogólnie potrzebuje waszego doradztwa. Jestem chudym niskim byczkiem i chce przytyć. Trzymam się w c--j diety, jem tyle że wychodzi około 2300 kcal dziennie, ale chujnia wyniki są słabe, tak miesięcznie 1kg przytyłem i byłem rozczarowany. Więcej nie w-------ę jedzenia bo nie mam siły jeść więcej, i myślę czym podbić kaloryczność tak żebym to jakoś zmieścił do żołądka bez puszczania bełta i wyczytałem info o chociażby takim Mutant Massie że coś takiego istnieje. Warto w ogóle to brać pod uwagę? Elo
#mikrokoksy #gainer #dieta
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv:

to mi daj rade chociaz jak wiecej martwy ciag robic

-Nakładasz na sztangę więcej niż PR
-Wykonujesz 1 powtórzenie martwego ciągu
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ihamil: łyżka stołowa oliwy z oliwek ma koło 120 kalorii. Dolewaj do każdej potrawy, do której pasuje, lej na tosty zamiast masła i już ci się pojawiają około +500 kcal. Kiedyś tak przytyłam przez przypadek xD
  • Odpowiedz
a co jesz? Bo to prawie niemożliwe się zapchać kalorykę tak malutką.


@Kasahara: różny apetyt, może sprawy hormonalne? Dla jednego 4000 kcal to średnia kolacja, inny nie może przejeść 2300 kcal dziennie.

Dolewaj do każdej potrawy, do której pasuje, lej na tosty zamiast masła i już ci się pojawiają około +500
  • Odpowiedz
  • 0
@ihamil: ja mam mordy taki problem ze ja od zawsze zerowa aktywność przed kompem, w gimnazjum to 5 kanapek dziennie i starczyło. Teraz chce zmienić swoje życie etc i przytyć by wyglądać jak człowiek
  • Odpowiedz