Wpis z mikrobloga

@xzseba: Nie no, jak obowiązuje Cię NDA i za zdradzenie tego co wiesz grozi srogi pozew to logiczne że zrobisz to ze swojego zwykłego konta... Za kilka dni się przekonamy ile prawdy w tym jest.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: najbardziej mi nie pasuje lvl cap at 70, za mało czasu na testowanie tego imo w porównaniu z tbc mamy teraz więcej skilli i pasywnych i aktywnych może to po prostu nie działać.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: Mnie bardziej niz przecieki interesuje to ze ludzie potrafia wziac za pewnik od groma informacji jesli podane jest ze pochodza od pracownikow.
Tylko ze w takim korpo dokladnie wiadomo kto ma do czego dostep a z tej puli ludzi juz nie problem znalezc osobe ktora to opublikowala. A ciezko mi uwierzyc ze ktos dla atencji w internecie bedzie ryzykowal utrate pracy i wilczy bilet.
  • Odpowiedz
@pfd3: trzeba pamiętać że w takich korpo "przecieki" to nieraz część marketingu, ludzi bardziej jara to co "zakazane" i niedostępne oficjalnie, zjawisko kontrolowanego przecieku to rzecz normalna.
  • Odpowiedz
@nairoht: Marketing marketingiem, chodzi mi też o historie towarzyszące często leakom, typu wujek pracujący w blizzardzie widząc włączony komputer podbija tam z pendrivem i zgrywa zdjęcia XD. Z dotychczasowych leaków jeśli okaże się prawdą cinematic to wziąłbym to za marketingowy zabieg z pokazaniem bolvara. Reszta to takie meh. Ale nie da się odmówić temu jakie by fake czy prawdziwe informacje nie były fajnej atmosfery oczekiwania i pobudzania wyobraźni przed oficjalnymi
  • Odpowiedz