Wpis z mikrobloga

@jaxon: Super pomysł, może zaleje cały oddział i będą musieli ewakuować babcie z podpiętymi respiratorami. Naciskaj juz i rób zdjęcia jak umierają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@VrubeL:

i będą musieli ewakuować babcie z podpiętymi respiratorami

I może zrobi się miejsce dla naprawdę chorych i urazówki, a nie rozszerzony geriatryk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: Świetny pomysł! Ja proponuję, żeby w ogóle zakazać starym ludziom korzystania ze szpitali, żeby było miejsce dla młodych. Albo lepiej... Zakazać w ogóle korzystania ludziom chorym bo i tak umrą, więc szkoda pieniędzy. Leczmy tylko młodych i zdrowych, żeby w szpitalach było więcej miejsca!
  • Odpowiedz
@jaxon: u mnie w bloku jak wymieniali całą instalacje kanalizacyjną to chodzili rano i do każdego mieszkania z informacją żeby nie używać toalety/wody. Wiadomo zaczynali od góry i schodzili z piętra na piętro po mieszkaniach coraz niżej. Oczywiście jakaś emerytka uznała(zapomniała) ze jak u niej w mieszkaniu juz zrobione to pewnie wszędzie. Woda była zakręcona ale spłuczka była pełna. Przez cały blok było słychać piękne #!$%@? mać jak gościu dostałem balastem
  • Odpowiedz