Wpis z mikrobloga

Co ty #!$%@?? Co to za liczby. Wiesz co to są diety? Jest uposażenie i dieta zarówno w PE i parlamencie PL. Nie chce mi się szukać dokładnych liczb ale diety były na poziomie koło 2k? uposażenie z 7k co dawło w sumie nie pełne 10k wypłaty dla posła. Wysokości diet w PE nie znam kiedyś Sośnierz pokazywał ile tego jest, ale na pewno są wyższe niż 2k/miesiąc.
@smartfonik: On pewno mówił o diecie za nie wiem, rok pracy? całą kadencję w EP? Dude znajdź na niego coś lepszego jeśli chcesz gościa ośmieszyć. Trochę to wygląda żałośnie jak piszesz "Berkowicz obiecał, że odda pieniądze jak dostanie się do EU i nie ważne, że się nie dostał niech sprzeda dom i odda swój hajs". Ja jebe, trochę ręce opadają. PS: naprawdę ciężko broni mi się Berkowicza i nie mam na
@Dustandbones: Przepraszam Cię bardzo, ale jedyna osobą która tu nie rozumie logiki to jesteś Ty. Nie oczekuję od niego, żeby sprzedawał dom i oddawał hajs, ale po prostu tego żeby nie pobierał diety (i wynagrodzenia) z Sejmu.

I nie, nie oczekuję tego od niego, bo tak obiecał. Bo obiecał, że jak się dostanie do PE. Oczekuję tego, bo sam oczekiwał tego od Tuska.

I to jest już moja ostatnia wiadomość do
@topeknhl: najpierw Berkowicz (pierwszy obiecał), potem Zandberg. Nie oczekuj, że będę się wszystkimi naraz zajmować. Jeżeli Berkowicz zrzeknie się diety, to wtedy taki sam apel będę codziennie wystosowywac do Zandberga. Masz moje słowo.
@greven: No to ładnie nas doili skoro teraz pis ma 23,3mln/rok. Śmieszne jest to że ludziom to nie przeszkadza xD, a Kukiz przez to że starał się zaimponować elektoratowi, strzelił sobie tylko w łeb lul.
@OmarBongo:
0% dla podstawy opodatkowania poniżej 12 000 zł,
22% dla nadwyżki ponad 12 000 zł,
33% dla nadwyżki ponad 60 000 zł,
44% dla nadwyżki ponad 120 000 zł,
55% dla nadwyżki ponad 250 000 zł,
75% dla nadwyżki ponad 500 000 zł.

Pewno większości z nas 3 ostatnie progi nie dotyczą, ale karanie za bycie przedsiębiorczym to trochę dziwna sprawa. No i racja 75%
@smartfonik: Wtedy tak szalał, bo UPR miał 1% poparcia i brak szans na przekroczenie progu. Teraz kiedy sytuacja się zmieniła i dostał się do koryta oczywiście o ideałach zapomniał, kwintesencja polityki ¯_(ツ)_/¯