Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dustandbones: no i o to chodzi, przyznaj że to teraz jest mniej straszne (choć wciąż odrobinę nie fair) aniżeli że wszyscy mają oddawać 75 procent pensji XD tak powstają fake newsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Ale, nie atakuj mnie nie gadałeś ze mną xd ja tylko znalazłem program RAZEM z neta bo czytałem go w 2015. Wiedziałem że 75% nie jest dla wszystkich i nie sieję fejków, przynajmniej w tym wątku heh.
  • Odpowiedz
@smartfonik: czy Berkowicz jest posłem do PE?
Czy ja czegoś nie wiem?
Do tego to postanowienie zgłosił w kontekście konkretnych wyborów, a nie wszystkich.
Więc usuń konto.

@Dustandbones: wystarczy mieć 5000 miesięcznie podstawy opodatkowania, by być dojonym ile fabryka dała. Super pomysł! :D
  • Odpowiedz
Pewno większości z nas 3 ostatnie progi nie dotyczą, ale karanie za bycie przedsiębiorczym to trochę dziwna sprawa. No i racja 75% tyczy się jedynie bogaczy.


@Dustandbones: W dzisiejszych czasach pieprzyć takie głupoty? W krajach gdzie opodatkowanie jest wysokie i progresywne zaradnym i przedsiębiorczym łatwiej stać się bogatym. To nam jest najwięcej milionerów w stosunku do liczby mieszkańców, To tam jest największa mobilność społeczna.
Jak można opowiadać te bzdury o karaniu za bycie przedsiębiorczym? To podatki z których finansowane są wysokiej jakości usługi świadczone przez państwo dają szansę na szybkie bogacenie się tym zaradnym i przedsiębiorczym.
Bez wysokich podatków będziesz siedział na parkingu dorabiając jako cieć za miskę ryżu zamiast realizować swój potencjał intelektualny na darmowych studiach. Nawet jak zdobędziesz jakieś wykształcenie to planowanie realizacji swojego biznesu czy swoich badań będziesz przeznaczał ułamek swojego czasu na przerwie śniadaniowej bo przez większość dnia będziesz wklepywał jakieś pierdoły do Excela pracując w biurze patentowym.
Zmarnujesz masę swojego potencjału intelektualnego na jakieś bzdury, a solidnie szacując ryzyko otwarcia biznesu nigdy go nie otworzysz w państwie gdzie jak ci się noga powinie wylądujesz
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - > Pewno większości z nas 3 ostatnie progi nie dotyc...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: cześć pisiaku, wiadomo, ludzie się bogacą tym bardziej, im więcej kasy się in siłą odbierze i rozda wśród złodziejsko nastawionego pospólstwa w celu kupienia głosów.
Kasa w budżecie była i trzeba było zlikwidować dochodowy. I wtedy byś zobaczył prawdziwy cud gospodarczy.
  • Odpowiedz