Wpis z mikrobloga

Mirki, tak jak obiecałem na mirko z gorących uruchamiam po kilku dniach #rozdajo mojej książki, wydanej kilkanaście dni temu

https://gdziewyjechac.pl/podrozujlepiej/

Książka jest autorskim poradnikiem, zawierającym m.in odpowiedzi i sugestie na temat:

Jak zaplanować urlop idealny i go nie zmarnować
Jak zdobyć czas i gotówkę na podróże
Jak zacząć swoją przygodę z częstym podróżowaniem
Jak latać po świecie za naprawdę rozsądne pieniądze
Jak wyszukać atrakcyjny nocleg z pięknym widokiem w dobrej cenie
Jak i kiedy podróżować po Europie albo Azji Pd-Wsch
Jak nie przepłacać za bagaże i uniknąć ukrytych opłat
Jak zwiedzać na miejscu efektywnie, by nie zbankrutować
Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i pieniędzy w czasie wyjazdu
Jak podróżować tematycznie, co to są podróże świadome
+ 12 QR kodów ze specjalnymi filmami rozszerzającymi tematy w tym dwa tutoriale. O Skyscannerze i Azuonie

Co zrobić by wygrać wersję książki z pakietu LUX, czyli z pakomapą?

1. Wyjątkowo zielonki mogą brać udział. Bo książka ma barwy zielone motzno
2. Zaplusuj ten wpis, to akurat po staremu.
3. Odpowiedz na podchwytliwe pytanie w sposób kreatywny.

Otrzymujesz dwie supermoce.
- Przenosimy w czasie (maszyna czasu).
- Przenosimy w przestrzeni (teleportacja).

W jakie czasy się przenosisz i gdzie? I dlaczego.

Wygrywają dwie osoby. Jedna nagroda publiczności za najbardziej plusowaną odpowiedź, druga nagroda od OP-a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Protip: OP lubi się pośmiać, ale prowadzi też kanał naukowy #motyliglobus , więc lubi jak ktoś trochę poczytał mądrych rzeczy.

Rozwiązanie w czwartek o 21:00
Pannoramix - Mirki, tak jak obiecałem na mirko z gorących uruchamiam po kilku dniach ...

źródło: comment_pDmqmLn7RlJbb48Dj1EJydWcT1o7dDLE.jpg

Pobierz
  • 47
@ShroudInMist: Nigdy nie nazwałbym siebie podróżnikiem. Skąd ten cytat? Właściwie dis pospolity turysta vs prawdziwy podróżnik to już trochę stara i wymiętolona sprawa. Z punktu widzenia geografii turystycznej nawet każdy podróżnik jest turystą.
Jak zaplanować urlop idealny i go nie zmarnować


Dla jednego urlop idealny to leżenie 2 tygodnie w hotelu dla innego #!$%@? po górach i sranie pod krzakiem. Co tu niby napisałeś? "Rób to co lubisz!" ?

Jak zdobyć czas i gotówkę na podróże


Mieć dobrze płatną pracę z możliwością pracy zdalnej

Jak zacząć swoją przygodę z częstym podróżowaniem


Wyjść #!$%@? z domu

Jak latać po świecie za naprawdę rozsądne pieniądze


wykonać trzy
@Pannoramix: Przenoszę się do Raju w czasy bibilijne, gdy istnieli tylko Adam i Ewa. Hahaha, ale bym pomieszał plany i szyki Panu Bogu. Sądzę, że gdybym opowiedział Ewce o czasach współczesnych, o facebooku, instagramie, influencerkach, Justinie Biberze i Zenku Martyniuku, Ewka byłaby moja. Adama nauczyłbym robić jabola z rajskich jabłek i grilować. Byłoby wesoło.
W jakie czasy się przenosisz i gdzie? I dlaczego.


@Pannoramix: Przenoszę się w przeszłość do czasu w którym miałeś największą trudność podczas pisania książki w miejsce w którym wtedy się znajdowałeś i mówię Ci "Stary! Dasz radę, chcę przeczytać tę książkę jeszcze przed 2020 r." po czym ukrywam przed Tobą, że nie wiem o konkursie ... :D