Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Dildago: a czemu tamta tradycja ma być lepsza niż katolicka? Właśnie wydaję mi się, że dokładnie na odwrót. Katolicyzm jest najlepszy.
  • Odpowiedz
@pyroxar: może jest i lepszy ale nie w naszym wydaniu, czemu u nas nawet wigilia musi być smutna a w takim Meksyku wesoło się święto zmarłych świętuje btw najlepszy do tej pory film Pixara jest o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Dildago: nie smutna a pełna powagi bo katolicyzm z zasady chcę zadumy a nie pustej zabawy. Zabawy chcę pospulstwo, masz od tego protestantyzm i jego herezję, ale bądźmy poważni.
  • Odpowiedz
bo katolicyzm z zasady chcę zadumy

@pyroxar: ty chcesz czy katolicyzm?
Zadumy nad czym? Że można być w życiu #!$%@? ale starczy się pokazać tu i tam i ma się u Piotra załatwioną wejściówkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Dildago: o czym ty mówisz.
Już sam fakt uporządkowanej mszy bez tańczenia jak u protestantów pokazuje dobitnie, że nie zabawa a oddanie czci Bogu jest w katolicyzmie najważniejsze.

Zadumy nad swoim życiem i refleksjami. Po coś jednak są kazania.

Nie, nie wystarczy się pokazać. Poczytaj katechizm. Trzeba przestrzegać prawa i żyć godnie a jak się zbłądzi to wrócić na dobrą ścieżkę.
  • Odpowiedz
Już sam fakt uporządkowanej mszy bez tańczenia jak u protestantów pokazuje dobitnie, że nie zabawa a oddanie czci Bogu jest w katolicyzmie najważniejsze.


@pyroxar: I zerowe zaangażowanie

Zadumy nad swoim życiem i refleksjami. Po coś jednak są kazania.


@pyroxar: Głosujta na PIS!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Dildago: księża to nie sprzedawcy, katolicyzm z założenia ma pomóc zbawić a nie wciskać kit.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale co tydzień omawiany jest fragment filozofii i dobre życia, z godnością. Ale wtedy hurr durr. Nie mogę robić co chcę. Zabraniają mi czynić zło czy inne cuda na #bekazkatoli . Ci ludzie po prostu nic nie rozumieją.

A o PiSie nie mówią i przestań walić w bambus.
  • Odpowiedz
księża to nie sprzedawcy, katolicyzm z założenia ma pomóc zbawić a nie wciskać kit.


@pyroxar: Trzeba idee zbawienia najpierw komuś sprzedać

ale co tydzień omawiany jest fragment filozofii i dobre życia, z godnością


@pyroxar: Podłóg ideologii jedynej słusznej partii

Nie mogę robić co chcę. Zabraniają mi czynić zło czy inne cuda na


@pyroxar: Jakie zło? Ja chcę po prostu normalnie żyć a księża mi znajdują problemy tam gdzie ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Dildago: nie sprzedać a przekonać, rozróżniaj.

Co do pozostałych to chyba masz sieczkę w mózgu od polityki.

Normalnie żyć? Co ten termin oznacza? Chcesz nieświadomie czynić zło czy jak? Równie dobrze możesz używać niewolnego oprogramowania. Czysta głupota.

Mięso w piątek to nie dogmat więc chyba słaby argument.
  • Odpowiedz
nie sprzedać a przekonać, rozróżniaj.


@pyroxar: chcą za to kasę, więc jaka różnica

Normalnie żyć? Co ten termin oznacza? Chcesz nieświadomie czynić zło czy jak? Równie dobrze możesz używać niewolnego oprogramowania. Czysta głupota.


@pyroxar: Biblia toleruje niewolnictwo
  • Odpowiedz
Szanowny @Dildago: daj mi ten dogmat, pokaż palcem.


@pyroxar: 25:44 Co do twojego niewolnika i twojej niewolnicy, których chciałbyś mieć, to niewolników i niewolnice kupujcie od narodów, które są wokoło was.

25:45 Również spośród synów osiedleńców mieszkających z wami kupujcie ich i spośród ich potomków, którzy są z wami, których zrodzili w waszej ziemi. Oni mogą być waszą własnością.

25:46 Będziecie ich przekazywać po sobie na dziedziczną własność synom swoim
  • Odpowiedz