Wpis z mikrobloga

@Hatsuban: To lecimy klasyki
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
@ryyj: ale w pierwszym komentarzu jeszcze nie wiedziałeś, że kiedyś zdradziła, ale z góry sprowadzasz ją do roli szmaty. Nie generalizuj, ludzie są różni. Na świecie jest wiele szczęśliwych i szczerych związków, pełnych wzajemnego szacunku.
Nie oceniaj innych na podstawie swoich zachowań.

@SkrytyZolw: no to nie jest pytanie, widać uwaga na temat szkoły nie była taka nietrafiona

Na świecie jest wiele szczęśliwych i szczerych związków, pełnych wzajemnego szacunku.

Poza tym ja właśnie walczę z debilizmem, jakim jest generalizowanie.


Walczysz z generalizowaniem przez generalizowanie? XD
@ZmiksowanaFretka: pytanie było zdanie wcześniej, to zakończone znakiem zapytania. A gdzie w zacytowanych fragmentach ja generalizuje?

@ryyj: Skąd wysnułeś takie wnioski? Na podstawie tego, że nie zgadzam się na wrzucanie wszystkich ludzi do jednego wora? Ciekawy tok myślenia. Żeby zobrazować debilizm generalizowania podam przykład: załóżmy, że zamiast kobiet, mówisz o grubych ludziach. Czyli idąc Twoim tokiem rozumowanie: wszyscy ludzie na świecie są grubi, nie ma chudych i szczupłych. I nawet
@ZmiksowanaFretka: Nie zaatakowałam, zwróciłam mu uwagę, żeby miał szersze spojrzenie na sprawę. To Ty nie umiesz dyskutować, jedynie obrażasz swojego rozmówcę. I walnąłeś głupotę, więc się wykręcasz.
No właśnie bardzo mnie ciekawi w jaki ja sposób według Ciebie generalizuje? Bo żeby mi to zarzucić musiałabym napisać "na świecie są tylko i wyłącznieszczęśliwe związki". To jest generalizowanie. Natomiast ja napisałam "Na świecie jest wiele szczęśliwych i szczerych związków, pełnych wzajemnego szacunku."