Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, do którego szpitala w Krakowie najlepiej pójść na operację na oddział ortopedii? Dostałam skierowanie, ale nie wiem w którym szpitalu nie popsują mi bardziej ręki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow #szpital
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Keriste: jak cos z dlonia albo nadgarstkiem to pogimnastykuj sie u wizyte u dr Szuscika operuje w szpitalu rydgiera, szpital z zeszlego wieku ale specjalista z niego genialny zreszta w internecie mozna poczytac na jego temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht Mam do usunięcia ucisk i przemieszczanie się nerwu łokciowego. Zastanawiałam się właśnie na Rydygiera albo Dietla.
  • Odpowiedz
@Keriste: ja mialem operowana dlon w rydgiera, mam skomplikowane zespolenie palca grozilo ze nie bedzie dzialal a smiga az milo, dlatego polecam dr Szuscika chociaz ciezko sie dostac ja mialem taki "fart" ze tylko on chcial to operowac jak to stwierdzil moj prowadzacy( ͡° ͜ʖ ͡°) takze szpital taki se komuna na ortopedii jedzie ale opieka mila i pomocna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keriste: Szpital Świętego Rafała w okolicach Piasków Nowych. Mama miała tam składaną nogę w tym roku po pęknięciu kości srodstopia z przemieszczaniem. Dobra opieka przed i po operacji oraz w czasie konsultacji.
  • Odpowiedz