Wpis z mikrobloga

Seks jest przereklemowany. Gdy stracicie już prawictwo, czy to z dziewczyną/koleżanką czy to z panią kurtyzaną, zobaczycie że te tysiące lamentów na mikroblogu były zmarnowanym czasem, bo nie było o co robić szumu. Potem nastąpi kolejne przebudzenie - zobaczycie, że związek z reguły ma więcej ograniczeń niż korzyści, i jakoś wolicie posiedzieć w domu, niż na urodzinach jej znajomych, na obiedzie z jej rodzicami, i na milionach innych pierdół do których Was zmusza. Chyba że będziecie mieć nieziemski fart, i traficie na jakieś hardkorowe introwertyczki... ta, wątpie.

Plus wersja dla mirków powyżej 25 roku życia - znajdziecie wyjącą 30stkę, która szuka dawcy spermy a nie faceta. Potem alimenty, intrygi, zawracanie gitary. Cud narodzin!

Ostatecznie wszyscy wrócicie przed kompa, od którego zaczeliście. Pytanie tylko czy wolni i niezależni, czy z alimentami/dzieckiem do utrzymania. Czy może będziecie naiwnymi idiotami, którzy nie podpisali intercyzy przed ślubem, i Wasza p0lka właśnie Wam wyrywa pół majątku?

#przegryw #niebieskiepaski #p0lka #mgtow #redpill #gownowpis ##!$%@? #zwiazki
  • 48
Jak się sobie podobacie to seks zbliża i wyzwala endorfiny


@BloodyMassacre26: Każdy to wię, ale dziękujemy za lekcje biologii. Wciąż to się nie odnosi do mojego wpisu - gdzie napisałem że seks nie wydziela endorfin? Napisałem, że to wszystko to nadal za mało, by tysiące ludzi tutaj przeżywało że nie ma do niego stałego/jakiegokolwiek dostępu. Napisałaś listę banałów która nijak podważa moją opinie zawartą wyżej
Chyba twój.


@Solstafir: Ciebie jako Chada top 10% pewnie to nie dotyczy. Wiedz jednak, że zdecydowana większość przebywających na naszym zacnym tagu (w tym ja i pewnie @Nudziarz-Spokojny) to ludzie z bottom 20%.
W naszej kwestii, twierdzenie że seks to coś przereklamowanego jest więc jak najbardziej prawdziwe. Nam, w przeciwieństwie do ciebie, żadna dziewoja nigdy nie zrobi głębokiego gardła, nigdy nie założy specjalnie dla nas czerwonych pończoszek zawieszonych do pasa
@Bochun: Nie odpowiem bo nie czytałem partnerkom w myślach, ale miałem wrażenie że im się podoba. Oczywiście "wszystkie orgazmy mogły być udawane" a ja żyłem w kłamstwie. Nie mogę de facto obalić tego co powiedziałeś - bo nigdy nie wiemy na ile to co widzimy jest prawdziwe. Ja uważam, że było. I wciąż to nie było aż tak świetne jak powinno być. Tak jak Blade Runner nie jest aż tak genialny
@arek4444: Ja siebie kwalifikuje jako średniaka. "Okej" twarz, ale niski wzrost, i budowy slim fat, czyli jak utyje wyglądam komicznie. Plus początkujące zakola, ale póki co niewidoczne dla normickiego oka. Wiem, że mogłem wylosować gorsze geny, ale mogłem także lepsze.
Ciebie jako Chada top 10% pewnie to nie dotyczy.


@arek4444: :D Toś #!$%@?ł.

Taki ze mnie chad że mam zero par na tinderze i jestem incelem od dwóch lat.

żadna dziewoja nigdy nie zrobi głębokiego gardła


@arek4444: Mi też nie zrobiła.

nigdy nie założy specjalnie dla nas czerwonych pończoszek zawieszonych do pasa oraz cieniutkich koronkowych stringów


@arek4444: A to zrobiła. Aż mi się miło zrobiła jak mi o tym