Wpis z mikrobloga

Seks jest przereklemowany. Gdy stracicie już prawictwo, czy to z dziewczyną/koleżanką czy to z panią kurtyzaną, zobaczycie że te tysiące lamentów na mikroblogu były zmarnowanym czasem, bo nie było o co robić szumu. Potem nastąpi kolejne przebudzenie - zobaczycie, że związek z reguły ma więcej ograniczeń niż korzyści, i jakoś wolicie posiedzieć w domu, niż na urodzinach jej znajomych, na obiedzie z jej rodzicami, i na milionach innych pierdół do których Was zmusza. Chyba że będziecie mieć nieziemski fart, i traficie na jakieś hardkorowe introwertyczki... ta, wątpie.

Plus wersja dla mirków powyżej 25 roku życia - znajdziecie wyjącą 30stkę, która szuka dawcy spermy a nie faceta. Potem alimenty, intrygi, zawracanie gitary. Cud narodzin!

Ostatecznie wszyscy wrócicie przed kompa, od którego zaczeliście. Pytanie tylko czy wolni i niezależni, czy z alimentami/dzieckiem do utrzymania. Czy może będziecie naiwnymi idiotami, którzy nie podpisali intercyzy przed ślubem, i Wasza p0lka właśnie Wam wyrywa pół majątku?

#przegryw #niebieskiepaski #p0lka #mgtow #redpill #gownowpis ##!$%@? #zwiazki
  • 48
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

Nie kazda kobieta chce mieć dzieci
Nie kazda kobieta brzydzi sie prawiczków
Jak się sobie podobacie to seks zbliża i wyzwala endorfiny
W związku można być z osobą podobną do nas przez co jak nie chcemy się poznawać z czyjąś rodziną to nie ma takiego przymusu, można żyć po swojemu
  • Odpowiedz
Jak się sobie podobacie to seks zbliża i wyzwala endorfiny


@BloodyMassacre26: Każdy to wię, ale dziękujemy za lekcje biologii. Wciąż to się nie odnosi do mojego wpisu - gdzie napisałem że seks nie wydziela endorfin? Napisałem, że to wszystko to nadal za mało, by tysiące ludzi tutaj przeżywało że nie ma do niego stałego/jakiegokolwiek dostępu. Napisałaś listę banałów która nijak podważa moją opinie zawartą wyżej
  • Odpowiedz
Chyba twój.


@Solstafir: Ciebie jako Chada top 10% pewnie to nie dotyczy. Wiedz jednak, że zdecydowana większość przebywających na naszym zacnym tagu (w tym ja i pewnie @Nudziarz-Spokojny) to ludzie z bottom 20%.
W naszej kwestii, twierdzenie że seks to coś przereklamowanego jest więc jak najbardziej prawdziwe. Nam, w przeciwieństwie do ciebie, żadna dziewoja nigdy nie zrobi głębokiego gardła, nigdy nie założy specjalnie dla nas czerwonych pończoszek zawieszonych
  • Odpowiedz
@Bochun: Nie odpowiem bo nie czytałem partnerkom w myślach, ale miałem wrażenie że im się podoba. Oczywiście "wszystkie orgazmy mogły być udawane" a ja żyłem w kłamstwie. Nie mogę de facto obalić tego co powiedziałeś - bo nigdy nie wiemy na ile to co widzimy jest prawdziwe. Ja uważam, że było. I wciąż to nie było aż tak świetne jak powinno być. Tak jak Blade Runner nie jest aż tak
  • Odpowiedz
@arek4444: Ja siebie kwalifikuje jako średniaka. "Okej" twarz, ale niski wzrost, i budowy slim fat, czyli jak utyje wyglądam komicznie. Plus początkujące zakola, ale póki co niewidoczne dla normickiego oka. Wiem, że mogłem wylosować gorsze geny, ale mogłem także lepsze.
  • Odpowiedz