Wpis z mikrobloga

Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie chcesz do końca wierzyć, że to na poważnie ale jednak tak jest.

Weźmy na przykład takiego @pyroxar. Nie wie nic, ale udziela się na każdy temat społeczny. P-------a w kościele, homoseksualizm, ekonomia, filozofia, etyka. Za każdym razem potrafi uraczyć swoich "szanownych" rozmówców kompletnym brakiem elementarnego pojęcia na temat tego o czym mówi. Coś tam przekręca, coś tam pozmyśla i powstawia głupie obrazki z jakichś alternatywnych źródeł wiedzy, czasami też powyzywa (z zachowaniem uszanowanka), ale nie to jest najlepsze. Najlepsze jest to, na czym opiera swoje przekonania, wiedzę i styl bycia. Otóż drodzy Państwo jest to licencja wolnego i otwartego oprogramowania GNU GPL. Piszę całkowicie serio, prawie każda dyskusja z nim prawie zawsze sprowadza się do jechania po Windowsie 10 i Microsofcie. Ostatnio był wątek o moralności i zgadnijcie co XD Okazuje się że według bohatera naszego dzisiejszego wpisu używanie Windowsa 10 jest absolutnie niemoralne, tak samo z resztą jak wszelkiego innego zamkniętego (chociaż nie tylko) oprogramowania. Jeżeli ktoś się z nim nie zgadza to znaczy to nie mniej nie więcej niż to, że jest brudasem z licencją na virusa 10 i powinien wracać do szkoły. Ciekawe co by się stało gdyby się okazało że Korwin do którego spuszcza się na porządku dziennym używa Windowsa 10 i na dodatek pakietu Office zamiast Libre Office. Przecież jego świat by się zarwał w mgnieniu oka. I co dalej? Jak żyć? Komu na tym świecie można w ogóle ufać? Ilu jest ludzi którzy zachowują RiGCz i korzystają z Linuxa (koniecznie Minta)? A najgorsi są homokomandosi. Są zindoktrynowani do tego stopnia, że trzymają swoje pliki w OneDrive i oni mają uczyć nasze dzieci?! Ateiści tak samo, p--------i Microsoftowcy atakują kościół i tradycyjne chrześcijańskie wartości XDD I tak codziennie XDD Polecam też jego profil bo to kopalnia złota, aż nie wiem której wypowiedzi screena robić XD

Także pamiętajcie mordeczki, sztywniutko prościutko, b--ń Was Panie Boże od Azure i .NETu. Gdyby Jezus żył używałby Minta, M$ to podszepty szatana.

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #katolicyzm #bekazkatoli #bekazkorwina
Dugopis - Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie...

źródło: comment_PRoDUUe7xEQFKmyKM81fh5zfu5rm5w6W.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryspin013: nie wydaje mi się ze trolluje, różnych dziwnych ludzi spotkałem gdy kiedyś tam sobie studiowałem xD Obstawiam, że historia tutaj jest taka, że @pyroxar podobnie zachowuje się w prawdziwym życiu, spamuje tymi swoimi filmikami na studiach i @Dugopis pewnie wrzuciła link w Googla i znalazła jego profil tutaj xD a jeśli to jest jednak trolling no to daje 10/10 za napracowanie. W każdym razie zbliżamy się do
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Fajnie, że włączyłeś się do dyskusji :)

Już widze paski, dzięki xD

Co do piractwa, nie chodzi mi tyle co o samo zjawisko piractwa, bo jeżeli wszystko będzie open sourcowe itd. To piractwo jako tako nawet zniknie. wszystko bedzie wtedy kopią użytą w taki sposób aki chciał właściciel, zyli np chciał sprawdzić na komputerze kolegi, bo why not. Czy coś takiego, piractwo bedzie miało zupełnie inną formę.
  • Odpowiedz
@ranor22: Dzięki za podniesienie poziomu tej rozmowy. Nie taki był jej cel ale bardzo lubię dyskutować na takie tematy, więc odniosę się do Twojego pytania. Piszę programy i uczę pisania ludzi mniej doświadczonych (wbrew temu, że Kacperka znam głównie przez to że studiuje na tej samej uczelniu to jednak mam doświadczenie zawodowe). Powiem Ci tak: fakt, że piszę swoje paczki, że piszę swoje aplikacje i ludzie z nich korzystają jest
  • Odpowiedz
@yuim: Zdradzę Ci sekret: wszędzie używa tego samego nicku. Wiedzę wykorzystaj na GH i FB.

To wcale nie był trudny stalking jak na takiego neoStallmana XD
  • Odpowiedz
Co do piractwa, nie chodzi mi tyle co o samo zjawisko piractwa, bo jeżeli wszystko będzie open sourcowe itd. To piractwo jako tako nawet zniknie.


@ranor22: Mi tylko chodziło o to, że nawet jeśli projekt jest open source to wciąż można go spiracić. Open source =/= darmowe.

Do ostatniego to troche odleciałem z tym że każdy, ale wielkie firmy raczej mają swoje tajemnice biznesowe które wolałyby ukryć przed
  • Odpowiedz