Wpis z mikrobloga

Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie chcesz do końca wierzyć, że to na poważnie ale jednak tak jest.

Weźmy na przykład takiego @pyroxar. Nie wie nic, ale udziela się na każdy temat społeczny. Pedofilia w kościele, homoseksualizm, ekonomia, filozofia, etyka. Za każdym razem potrafi uraczyć swoich "szanownych" rozmówców kompletnym brakiem elementarnego pojęcia na temat tego o czym mówi. Coś tam przekręca, coś tam pozmyśla i powstawia głupie obrazki z jakichś alternatywnych źródeł wiedzy, czasami też powyzywa (z zachowaniem uszanowanka), ale nie to jest najlepsze. Najlepsze jest to, na czym opiera swoje przekonania, wiedzę i styl bycia. Otóż drodzy Państwo jest to licencja wolnego i otwartego oprogramowania GNU GPL. Piszę całkowicie serio, prawie każda dyskusja z nim prawie zawsze sprowadza się do jechania po Windowsie 10 i Microsofcie. Ostatnio był wątek o moralności i zgadnijcie co XD Okazuje się że według bohatera naszego dzisiejszego wpisu używanie Windowsa 10 jest absolutnie niemoralne, tak samo z resztą jak wszelkiego innego zamkniętego (chociaż nie tylko) oprogramowania. Jeżeli ktoś się z nim nie zgadza to znaczy to nie mniej nie więcej niż to, że jest brudasem z licencją na virusa 10 i powinien wracać do szkoły. Ciekawe co by się stało gdyby się okazało że Korwin do którego spuszcza się na porządku dziennym używa Windowsa 10 i na dodatek pakietu Office zamiast Libre Office. Przecież jego świat by się zarwał w mgnieniu oka. I co dalej? Jak żyć? Komu na tym świecie można w ogóle ufać? Ilu jest ludzi którzy zachowują RiGCz i korzystają z Linuxa (koniecznie Minta)? A najgorsi są homokomandosi. Są zindoktrynowani do tego stopnia, że trzymają swoje pliki w OneDrive i oni mają uczyć nasze dzieci?! Ateiści tak samo, #!$%@? Microsoftowcy atakują kościół i tradycyjne chrześcijańskie wartości XDD I tak codziennie XDD Polecam też jego profil bo to kopalnia złota, aż nie wiem której wypowiedzi screena robić XD

Także pamiętajcie mordeczki, sztywniutko prościutko, broń Was Panie Boże od Azure i .NETu. Gdyby Jezus żył używałby Minta, M$ to podszepty szatana.

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #katolicyzm #bekazkatoli #bekazkorwina
Dugopis - Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie...

źródło: comment_PRoDUUe7xEQFKmyKM81fh5zfu5rm5w6W.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szanowna @Dugopis: to, że nic nie rozumiesz nie znaczy, że to głupie co mówię. Nie mam czasu na pisanie esejów i tłumaczenia wszystkiego pokolei.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szanowna @Dugopis: szatańskie niewolne oprogramowanie powinno być zniszczone bo jest narzędziem władzy. Jeśli ktoś tego nie widzi to już jego kłopot.

Najgorsze jest to, że wielcy filozofowie nie widzą tak oczywistego zła.

Zresztą często słyszę, że etyka nie jest obiektywna. Jak mogę nie zaśmiać się w twarz takiemu filozofowi jeśli wiem, że mając windows i Linux, jeden do jednego takie same, to tylko na jednym z nich będę wolny i tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szanowna @Dugopis: ani ty ani on tego nie pojmiecie, takie życie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak napiszę: "Całościowy wstęp do filozofii wolnego oprogramowania i jaka nauka z niej wynika" to wam wyśle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szanowna @Dugopis: ajajaj.

Wrzucasz jak pytam się o głupotkę, ale nie wrzucisz jak hakuje dla wolności bo to by pokazało mnie w dobrym świetle i twoja teza o mojej dzbanowatości by padła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @zapoznalem2:
Oprogramowanie jest proste: albo użytkownik steruje programem, albo program użytkownikiem. Program, który nie jest wolnym oprogramowaniem, kontroluje użytkownika. Jednak zawsze jest ktoś, kto kontroluje program, jego właściciel. Właściciel kontroluje program, a program użytkownika. Oznacza to, że program staje się NARZĘDZIEM WŁADZY właściciela oprogramowania nad użytkowaniem. Właśnie dlatego niewolne oprogramowanie nie powinno istnieć. Ono jest powodem braku szacunku do użytkowników; powodem braku wolności, prywatności czy anonimowości.

jak będzie to kupię
  • Odpowiedz