Wpis z mikrobloga

Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie chcesz do końca wierzyć, że to na poważnie ale jednak tak jest.

Weźmy na przykład takiego @pyroxar. Nie wie nic, ale udziela się na każdy temat społeczny. P-------a w kościele, homoseksualizm, ekonomia, filozofia, etyka. Za każdym razem potrafi uraczyć swoich "szanownych" rozmówców kompletnym brakiem elementarnego pojęcia na temat tego o czym mówi. Coś tam przekręca, coś tam pozmyśla i powstawia głupie obrazki z jakichś alternatywnych źródeł wiedzy, czasami też powyzywa (z zachowaniem uszanowanka), ale nie to jest najlepsze. Najlepsze jest to, na czym opiera swoje przekonania, wiedzę i styl bycia. Otóż drodzy Państwo jest to licencja wolnego i otwartego oprogramowania GNU GPL. Piszę całkowicie serio, prawie każda dyskusja z nim prawie zawsze sprowadza się do jechania po Windowsie 10 i Microsofcie. Ostatnio był wątek o moralności i zgadnijcie co XD Okazuje się że według bohatera naszego dzisiejszego wpisu używanie Windowsa 10 jest absolutnie niemoralne, tak samo z resztą jak wszelkiego innego zamkniętego (chociaż nie tylko) oprogramowania. Jeżeli ktoś się z nim nie zgadza to znaczy to nie mniej nie więcej niż to, że jest brudasem z licencją na virusa 10 i powinien wracać do szkoły. Ciekawe co by się stało gdyby się okazało że Korwin do którego spuszcza się na porządku dziennym używa Windowsa 10 i na dodatek pakietu Office zamiast Libre Office. Przecież jego świat by się zarwał w mgnieniu oka. I co dalej? Jak żyć? Komu na tym świecie można w ogóle ufać? Ilu jest ludzi którzy zachowują RiGCz i korzystają z Linuxa (koniecznie Minta)? A najgorsi są homokomandosi. Są zindoktrynowani do tego stopnia, że trzymają swoje pliki w OneDrive i oni mają uczyć nasze dzieci?! Ateiści tak samo, p--------i Microsoftowcy atakują kościół i tradycyjne chrześcijańskie wartości XDD I tak codziennie XDD Polecam też jego profil bo to kopalnia złota, aż nie wiem której wypowiedzi screena robić XD

Także pamiętajcie mordeczki, sztywniutko prościutko, b--ń Was Panie Boże od Azure i .NETu. Gdyby Jezus żył używałby Minta, M$ to podszepty szatana.

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #katolicyzm #bekazkatoli #bekazkorwina
Dugopis - Znacie ten typ? Ludzie którzy czasami potrafią paplać takie głupoty, że nie...

źródło: comment_PRoDUUe7xEQFKmyKM81fh5zfu5rm5w6W.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyroxar O jakiej Ty anonimowości i prywatności Kacper dzbanie mówisz jak pół polibudy łacha z Ciebie drze i z twojej świętej wojny GNU GPL na Wykopie też. Daj sobie już spokój, wyjdź do centrum, obejrzyj koziołki a potem wracaj do książek bo zaraz kolosy i sesja i będzie przypix XDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @movsd: a co nie można usunąć? Chyba można a jest wygodniejszy domyślnie niż Debian (miałem go dawno temu), jeszcze te stare pakiety.
  • Odpowiedz
@pyroxar: no ale filozofia Linux Mint polega na wspieraniu niewolnego oprogramowania. Jeśli ktoś chce naprawdę wolne oprogramowanie na licencji GNU to instaluje Debiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowna @Dugopis: w ogóle, nie wiem czy wiesz, ale pomyliłaś prywatność osobistą z prywatnością jaką daje nam oprogramowanie zależnie od tego czy je kontrolujemy czy nie.

Zmieniasz kontekst i upraszczasz (chyba) z niewiedzy i braku zrozumienia a potem nazywasz mnie dzbanem. To chyba #samozaoranie

W zamian walki o pryncypia proponujesz mi życie łatwe, proste i przyjemne. To nie dla mnie. To żadna alternatywa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @movsd: filozofia Linux Mint jest taka jak reszty wolnego oprogramowania, to, że twórca podjął taką decyzję a nie inną to co innego, ja nie muszę z tego korzystać. Poza tym jest pakiet autorskich dodatków, które czynią Linux Mint wygodniejszym niż Debian i bardziej intuicyjnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @wujektadek: co pan powie panie Ryszardzie...

Namierzyły i wyśmiały mnie osoby, które mylą się w kwestiach zasadniczych, jak ja to zniosę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowna @Dugopis: podsumujmy:
wpadasz tutaj, mylisz pojęcia i w tym samym poście nazywasz mnie dzbanem.
Upraszczasz i wyciągasz nieuprawnione wnioski bez kontekstu, próbujesz mnie zjechać do betonu i nie podoba ci się wszystko, nawet to, że programuje dla wolności a twoje trol konto jest martwe aż do teraz kiedy zaczynasz mnie atakować na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Dodatkowo patrząc po tagach wołasz elyte wykopu żeby tobie podobne osobniki podjerzane cię
  • Odpowiedz
@pyroxar: stary żebyś Ty jeszcze umiał coś w tym Linuxie zrobić ale jak Twoje możliwości kończą się tam gdzie Cinnamon sięga i przez ssh nie potrafiłbyś się do localhosta połączyć albo postawić serwera baz danych XDD

Normalnym ludziom wciskasz jakieś wysrywy o wolnym oprogramowaniu pod wątkami na temat homoseksualizmu, spuszczasz się do Torvaldsa i Stallmana a nie ogarniasz listowania katalogów w bashu, udajesz intelektualistę a tak bardzo przekręcasz treści ze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowna @Dugopis: skąd wiesz ile umiem? Komend jak potrzebuję to używam, jak nie umiem to się nauczę. Najważniejsze jest to, że rozumiem budowę GNU linuksa (ty nawet myślisz GNU z linuksem) i nie przeklejam komend bez zrozumienia.

Poza tym jak pewnie widziałaś robiłem, na razie małe, ale jednak, zamiany w cinnamon. Moje umiejętności sięgają dalej niż cinnamon a jeśli coś mi nie działa to jestem w stanie mojego cynamona zmienić jak chcę. To jest wyższy poziom niż klepanie komend.

Z tym listowaniem katalogów trolu to pojechałeś, jakbyś przeglądał mój profil nawet tu to byś wiedział, że umiem. Stallman jest bardzo mądry, jakbyś czytała jego prace to byś wiedziała. Wysryw to cały twój profil (nie tylko na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowna @Dugopis: wiesz tylko tyle ile jest w sieci (w kontekście umiejętności), a ile naprawdę na dzień dzisiejszy to nie wiesz. Widzę, że nawet takiego niuansu nie rozumiesz.

To, że mam fanów to wiem, ale nie interesuje się podobnymi burakami jak ty i tym co się im nie podoba. Jak widać po tej rozmowie nie podoba ci się wszystko.

Skoro tak mnie śledziłaś to na pewno wiesz, że robię jakieś
  • Odpowiedz
@pyroxar Specjalnie az założyłem konto dla Ciebie :) Po pierwsze czemu cały czas piszesz "Szanowna" jak Dugopis to forma męska ? Ten dugopis, wiec raczej Szanowny Dugopis

a inne pytanie, jaki zwiazek ma homoseksualizm, p-------a i kościół z windowsem 10? Procz tego że tyle co miecz do wieloryba
  • Odpowiedz