Wpis z mikrobloga

Witam, dziś rano mój syn (lvl 6,5 - a biologicznie syn #rozowypasek z którą się spotykam) przy śniadaniu wziął nóż i powiedział do mnie (cytuję bez cenzury) "cho na solo #!$%@?!", bo czym normalnie jadł dalej posiłek. Przyznam, że mnie zamurowało i nie wiedziałem co powiedzieć. Co byście zrobili? Wracać do tego w jakiejś rozmowie z nim? Ciekawe skąd się tego nauczył. I co w ogóle dokładnie oznacza to słowo?
#dziendobry #pytanie #pytaniedoeksperta #dzieci #bombelek #ojcostwo #rodzina #wychowanie #wychowajjakswoje #przegryw ? #niebieskiepaski #truestory
  • 14
  • Odpowiedz
@wykop14: 9 letnia córka mojego brata takie słownictwo przynosi ze szkoły.
Dobrze, że syn Ci nie mówi jak prawidłowo całować się z dziewczynami bo moja bratanica mi ostatnio mówiła ilu to ona już nie całowała w 3 klasie podstawówki xD
  • Odpowiedz
Po prostu dzisiejsza młodzież szybko dorasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DziewczynaChaos: żeby od tego szybkiego dorastania nie zaczęła szybko schodzić na nadmiar żelaza w organizmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@wykop14 Długo już razem go wychowujecie? Co na to jego mama?
Moim.skromnym zdaniem wypadało by chociaż wyjaśnić młodemu co to znaczy i że tak się nie mówi do nikogo. Może nawet nie czai co powiedział.
  • Odpowiedz
Wracać do tego w jakiejś rozmowie z nim?


@wykop14: Kurde, teraz to już trochę musztarda po obiedzie... Po co w ogóle pytasz? Takie sprawy należy rozwiązywać od razu, i rozmowę przeprowadzić zaraz po zajściu. Jutro on już nawet nie bardzo będzie pamiętał, o co ci chodzi.
  • Odpowiedz