Wpis z mikrobloga

Dzień 2/30
Stan konta start: 600 PLN
Stan konta po puszczeniu dzisiejszego kuponu: 615,76 PLN

Wczoraj zrobiłem cashout gdyż miałem ten mecz kolumbijski na 27.10 dopiero, a nie ogarniałem buka bo pierwszy raz xD
link: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE5Njk3NDAwNjQwMDqfoifNUdRfVBJ17%2B8%3D&kind=MAIN

Dziś lecimy na lekko i chcemy zrobić lekko ponad 2x wkładu na samych pewniakach Z UPER GRUP VIP PREMIUM PEWNE TYPY JANUSZA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusuj jak chcesz być wołany do następnych wpisów

Link do pierwszego wpisu objaśniającego co i jak https://www.wykop.pl/wpis/44835949/jest-ktos-zainteresowany-codziennymi-postami-pocza/

PS: Pisali do mnie na pw ludzie chcący dołączyć do wspólnego typowania. Jak chcecie refa na fortunę to podbijcie xD

#typujwciemno #bukmacherka
Pobierz
źródło: comment_9FMZlEjrnSi2nXtP1ffoIYkEWGM8QceU.jpg
  • 29
@PVNCHBRLN: A to nie jest tak, ze podbija sobie kurs kuponu? Rozumiem, ze przy jednym zakladzie byloby to bez sensu bo z 'wsadzonych' 10zl wyciagnalby 10,21zl wiec kicha ale juz przy 4 typach po kursie 1,16 wyciaglnalby 15,93zl.
Pytanie moze bez sensu, tez sie na tym nie znam :)
@zouzosi: Protip na początek: ustalasz stała stawkę którą grasz, powiedzmy 10 zł i nią zawsze obstawiasz. Nie więcej i nie mniej.
Dalej, każdy kupon który obstawiasz ma mieć kurs pomiędzy 2.0 a 2.5 łącznie. Na jednym kuponie po 2-3 zakłady tak żebyś zawsze do wyjęcia miał równe drugie tyle co postawiłeś.

W ten sposób masz szansę coś zarobić, inaczej szybko zabawa się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zouzosi: To jedziesz po dwa kupony dziennie po 10 złotych. Jeden nie wejdzie to Ci drugi pokryje i jesteś na zero. A jak wejdą oba to jesteś zarobiony. W ten sposób obstawiają ludzie którzy bawią się dużo wyższymi kwotami i jak na koniec miesiąca wyjdzie im, że zarobili 10% to są zarobieni lepiej niż większość ludzi na etacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam się kiedyś tak bawilem
@Kalamarapaksa: Typy to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można albo jak OP z płatnych forów, albo są bezpłatne fora gdzie ludzie typują, albo samemu się interesować danym sportem i próbować przewidzieć...
@robertx: xddd
Nie zadna sekretna metoda a zwykla wartosc oczekiwana sie klania. Z podatkiem, u polskich buków wynosi okolo 70%, a wiec przy nieskonczenie duzej liczbie zakladow stawianych w sposob losowy wygrane stanowilyby wlasnie taka czesc postawionego kapitalu. Podatek to okolo 10% stawki a wiec „zarobek” buka to ponad 10% kapitalu. Wiadomo, bukmacher to nie gra losowa wiec latwo mozna polec na ustalaniu kursu i do tego raczej sie te wszystkie