Wpis z mikrobloga

#dziendobry #radiozet #zalesie #radio

Po jaką cholerę Radio Zet ciągnie wątek Kamila Nosela, który wydzwania w różne miejsca i głupim głosikiem "wkręca" rozmówców? Przecież to w ogóle nie jest śmieszne. To jest bardziej żenujące niż najgorsze #grazynacore, zawsze przełączam stację jak to słyszę. No wielka szkoda bo podoba mi się to radio. Ale trudno - zawsze mam RMF, Zachód lub Plus.
jezus_cameltoe - #dziendobry #radiozet #zalesie #radio 

Po jaką cholerę Radio Zet ...

źródło: comment_Mxj6OzFNzE9Z7VMbLS2tvKbJrvdTSjgc.jpg

Pobierz
  • 79
Ja z powodu jego audycji zrezygnowałem z tego radia. A szkoda bo prowadzący całość byli świetni tylko poziom żenady w jego wykonaniu był wyższy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kto kazał instruktorom jazdy uczyć kursantów, żeby przed wjazdem na rondo wrzucać kierunek (°° przecież to #!$%@?
@jezus_cameltoe: Kiedyś był Janusz Weiss ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzwonię do Pani, Pana w bardzo nietypowej sprawie – audycja nadawana w Radiu Zet w latach 1990–2011. Prowadzona przez Janusza Weissa. Audycja była emitowana od jesieni 1990 roku. W początkowych latach prowadzący robił telefoniczne żarty – Weiss sam wymyślał „nietypowe sprawy”. Następnie audycja nabrała charakteru interwencyjnego, a autor wykorzystywał propozycje słuchaczy. W latach 1990–2010 audycja pojawiała się w
@jezus_cameltoe: w czasach wszechobecnych, sporych pakietów internetu mobilnego i apek ze stacjami radiowymi, słuchanie tych bezbeków spod znaku RMF FM czy Radia ZET to jest jakaś wyższa forma masochizmu xD Ze stacji informacyjnych w Polsce można śmiało polecić TOK FM i Polskie Radio 24, muzycznie to najlepiej odpalić BBC Radio 1 przez apkę i już teraz słuchać muzyki, którą dopiero za kwartał ktoś uzna za ciekawą i godną do emitowania w
w czasach wszechobecnych, sporych pakietów internetu mobilnego i apek ze stacjami radiowymi, słuchanie tych bezbeków spod znaku RMF FM czy Radia ZET to jest jakaś wyższa forma masochizmu xD


@kidnice: w trakcie jazdy samochodem, tak to nie słucham tego, akurat dają go koło 16:00 kiedy wracam z pracy.