Wpis z mikrobloga

@xVolR: Wymieniłem tylko jakiś promil pierdół który akurat mi wpadł do głowy i nie uważam je za jedyne słuszne.

@corinarh:

A te doksztalcanie jest przyjemne przez pol roku a potem jesli na tym nie zarabiasz to nie ma sensu dalej tego ciagnac.


No dokształcanie zawodowe generalnie ma na celu zarabianie więcej kapuchy przez to ¯\_(ツ)_/¯

90% rzeczy ktore wymieniles sa przyjemne tylko jesli robisz je z kims


90% rzeczy które
Pobierz
źródło: comment_DCipzFj0mwqnxuzngKB198ZthWeCPXzB.jpg
@xVolR: Rozumiem Cię, jak byłem gówniakiem to rodzice obiecywali co roku, ze kupią nowy komputer i tak zleciało na gównianym jednordzeniowym Athlonie 10 lat, przez co gdy kumple grali w gry, ja musiałem obejść się smakiem XD Kilka lat temu kupiłem kompa za prawie 10k i zagrałem tylko w wiedzmina 3, potem używałem go do pracy, ale że od jakiegoś roku, mam sporo jeżdżenia między lokacjami, to kupiłem Macbooka Pro -
C'mon, nie znalazłeś może tego co ci podnosi dobrze ciśnienie :P Zmień narkotyk :D


@Gavilar: Ehh, trenowałem na siłowni, jeździłem na rowerze, biegałem, trenowałem pływanie, siatkówkę, koszykówkę, tennis, muay thai, bjj, uczyłem się hiszpańskiego, arabskiego i teraz myślę nad tym, żeby nauczyć się grać na jakimś instrumencie ale długo się zbieram do tego, bo nie wydaje mi się, żebym był jakoś artystycznie usposobiony. Ale niestety, muszę szukać nowych bodźców dosyć często,
@Uaimmiau: ostatnia dobra co grałem to detroit become human, na jednym podejściu przeszedłem (ok. 12h), tak to pare lat temu w gmoda sporo grałem, wiadomo raz na jakiś czas csgo, czy lol, ale tak to wszystkie mnie nudzą
@xVolR ja bardzo lubie strategie 4x więc może takie ogarnij, jak wolisz fabułę to jest świetna seria point&click Deponia, oczywiście wiedźmin i np battletech jest spoko jak masz fetysz mechów