Wpis z mikrobloga

Ja p------e cały dzień na 1 obrazku.

Jak miałem c-------o lapka to marzyłem, żeby mieć dobrego kompa i grać we wszystkie nowe gry. Teraz jak już mam dobrego kompa i hajs na gry to mi się nie chce niczego odpalać i tylko przełącząm między wykopem, youtubem, a redditem całe dnie XD
#przegryw
xVolR - Ja p------e cały dzień na 1 obrazku.

Jak miałem c-------o lapka to marzyłe...

źródło: comment_yIynaHYF4IOjBCfyaWEO7xF9hsN9a6Re.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Z kazdym dniem musze sie zmuszac zeby w cos pograc albo cos obejrzec.


@corinarh: no dokładnie, filmy czy gry to powinna być przyjemność, a dla mnie to jest wyzwanie xD
  • Odpowiedz
@xVolR: Bardziej mowie o anime czy serialach, bo filmy mnie w-------a jak widze chadow wszedzie z loszkami ktore dostaja z automatu. A gry to gram teraz tylko glownie w lola farmiac bezsensownie tokeny pod skiny nawet zbyt przyjemne to nie jest ale przynajmniej mam jakis cel a nie patrzenie na p------y na necie. Kupuje paczki humble monthly co miesiac i w zasadzie prawie nie gralem w te gry a juz
  • Odpowiedz
@corinarh: dlatego ja się zastanawiam jakie to filmy anony oglądają o których tutaj piszą, ze w filmach przegryw wyrywa top loszke na cudowana osobowość. Oglądam dużo filmów i tam zawsze chad z lekkością wyrywa sobie szara myszkę
  • Odpowiedz
@xVolR: mam identycznie bo też kupiłem kompa za 2,5k i robię na nim prawie tyle samo co na poprzednim z 2009roku tylko tu mam wiekszy komfort uzytkowania, a moglem kupic rower jakis fajny, nawet jak mam ochote pograc w cos to po 10minutach wyłączam gre albo szybciej
  • Odpowiedz
@xVolR rzadko co mnie bawi w grach ostatnio co mnie przyciągnęła to wiedźmin 3 i borderlands 2 bo był na promocji za 20 zł. myślę w końcu dam nadzieję tej grze wciagnelem się kupiłem teraz 3 przeszedłem i tak najbliżej nic się nie zbliża ciekawego
  • Odpowiedz
@xVolR: @corinarh:
Nie kupiłem żadnej gry od ponad roku i w zasadzie bardzo mi z tego powodu wszytko jedno ¯\_(ツ)_/¯
I żadnej też nie spiraciłem xD

Nie może cie sobie znaleźć innego zajęcia, które nie wymaga siedzenia przed kompem? Po co się zmuszać do rzeczy, które już was nie kręcą?
  • Odpowiedz
@xVolR: ja w-------m 12k na PC i monitor a gram w Lola na nim i oglądam YouTube, czasem bym kupił jakaś grę AAA ale nie chce mi się uczyć w nią grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) także to chyba nie jest odosobniony przypadek
  • Odpowiedz
Po co się zmuszać do rzeczy, które już was nie kręcą?


@Gavilar: bo nie mam nic innego do roboty

dosłownie NIC mnie nie bawi, a komputer był jedyną rzeczą która kiedyś sprawiała mi w życiu przyjemność- więc używam z sentymentu xd
  • Odpowiedz
@xVolR: Szkoła / Studia / Praca? Dokształcanie się na własną rękę? Udemy / Programowanie / Grafika? Khan Academy? Języki obce?

Podróże? Wyrwanie się na zadupie w Bieszczady na weekend? Albo w-------e do innego taniego państwa na urlop? Siłka? Basen? Bieganie? Jakikolwiek inny sport? Nawet szlajanie się po barach?

Ewentualnie zamiana gier na kompa na gry planszowe?

C'mon, nie znalazłeś może tego co ci podnosi dobrze ciśnienie :P Zmień n------k :D
  • Odpowiedz
@Gavilar: wszystko to co wymieniłeś jest, albo nudne, albo mnie kompletnie nie interesuje

Jedyne co zrobiłem to poleciałem 4fun do Londynu na tydzień, tak to zamulam cały czas.
  • Odpowiedz