Wpis z mikrobloga

@xVolR: Bardziej mowie o anime czy serialach, bo filmy mnie #!$%@? jak widze chadow wszedzie z loszkami ktore dostaja z automatu. A gry to gram teraz tylko glownie w lola farmiac bezsensownie tokeny pod skiny nawet zbyt przyjemne to nie jest ale przynajmniej mam jakis cel a nie patrzenie na #!$%@? na necie. Kupuje paczki humble monthly co miesiac i w zasadzie prawie nie gralem w te gry a juz sie
@xVolR rzadko co mnie bawi w grach ostatnio co mnie przyciągnęła to wiedźmin 3 i borderlands 2 bo był na promocji za 20 zł. myślę w końcu dam nadzieję tej grze wciagnelem się kupiłem teraz 3 przeszedłem i tak najbliżej nic się nie zbliża ciekawego
@xVolR: @corinarh:
Nie kupiłem żadnej gry od ponad roku i w zasadzie bardzo mi z tego powodu wszytko jedno ¯\_(ツ)_/¯
I żadnej też nie spiraciłem xD

Nie może cie sobie znaleźć innego zajęcia, które nie wymaga siedzenia przed kompem? Po co się zmuszać do rzeczy, które już was nie kręcą?
@xVolR: ja #!$%@? 12k na PC i monitor a gram w Lola na nim i oglądam YouTube, czasem bym kupił jakaś grę AAA ale nie chce mi się uczyć w nią grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) także to chyba nie jest odosobniony przypadek
@xVolR: Szkoła / Studia / Praca? Dokształcanie się na własną rękę? Udemy / Programowanie / Grafika? Khan Academy? Języki obce?

Podróże? Wyrwanie się na zadupie w Bieszczady na weekend? Albo #!$%@? do innego taniego państwa na urlop? Siłka? Basen? Bieganie? Jakikolwiek inny sport? Nawet szlajanie się po barach?

Ewentualnie zamiana gier na kompa na gry planszowe?

C'mon, nie znalazłeś może tego co ci podnosi dobrze ciśnienie :P Zmień narkotyk :D
@Gavilar: wszystko to co wymieniłeś jest, albo nudne, albo mnie kompletnie nie interesuje

Jedyne co zrobiłem to poleciałem 4fun do Londynu na tydzień, tak to zamulam cały czas.