Wpis z mikrobloga

Pytanie glownie do kobiet. Ale każdy może się wypowiedzieć.
A więc jak to jest z długością stosunku. Ja potrafię bardzo długo. Często jest tak że to dziewczyna mówi że ma dość. I każda dosłownie mi mówi że zawsze każdy facet to 30 sekund i koniec. A ja taki fajny długo i mocni i wgl. I to mówi praktycznie każda. I tak się zastanawiam to ja jestem taki dobry czy co? Serio większość facetów wytrzymuje parę sekund i koniec? Jak to jest?
#tinder #sex #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 64
@Niekumaty_: ale co ze cie mocno podniecala i dla tego szybko czy jak? Jak tak poki co nie mam. Z kazda moge dlugo. Albo jak chce to moge szybko. Jeszcze nie bylo takiej z ktora nie umialem powstrzymac k szybko doszedlem
@ONWRO95: Coś tam ściemniasz i chciałeś się sztucznie pochwalić. Anyway, ja mam podobnie jak piszesz. Ciężko mi ogólnie dojść i mogę walić i walić. Zależy też od dnia. Dlatego głównie skupiam sie na partnerce, jak nie może dojść pochwowo to wchodzi minetka i potem ja sobie kończę po swojemu bądź ręka do jej ust. Albo najpierw minetka i potem ja się bawie, ale one średnio to lubią bo jak już dojdą
@ierospap: dziekuje bardzo za odpowiedz. A np widzisz tak tez mozna. Pare razy ale krotko. Kazdy lubi co innego w sumie. U mnie w sumie to zalezy od humoru dnia i innych podobnych rzeczy
@paragony: ja problemu z dojsciem nie mam i nigdy nie mialem poki co. Zalezy tez pewnie od osoby. Ja mialem jedna partnerke ktora wrecz blagala by bylo jak najdluzej i intensywnie. Kazdy lubi co innego w sumie. Ja patrze tez na to jak partnerka sie zachowuje i co lubi. Jak chce dlugo jest dlugo jak juz nie moze wytrzymac to dochodze.
@ONWRO95: Niektórzy tak mają. Mocno zależy to też od wieku. Jak miałem 18 lat i swoją 16 letnia plodnajulke to potrafiliśmy się bzykać 8 razy dziennie i był sztos. Nie ważne jak długo, ważne żeby doszła. Jak oboje dochodzą w 2 minuty to spoko. Jak oboje lubią się gżdylic po 45 minut to spoko. Byle wszyscy byli zadowoleni. Kobietom przeszkadza jak ziomek spuści się w 3 minuty i #!$%@?. Bo jak
@paragony: no pewnie masz duzo racji. Ja w sumie nie wiem zawsze stawialem na to by partnerka byla jak najabrdziej zadowolona. Bo wtedy mocno to odwzajemnia. Widocznie kazda ktora mi to mowila miala faceta ktory mial na nia #!$%@? byle on sam doszedl. Sam wiem ze najlepiej doprowadzic dziewczyne do orgazmu przed albo tuz po wtedy jest najlepiej. Co do tego lizania odbytu i stymulacji łachteczku to mnie mocno zdziwiles nigdy
@ONWRO95: Długo to nic nie znaczy. Jak jest tak długo że ma dość to znaczy, że już się nudzi a nie ma się czym chwalić. Ja tam zawsze krótko, żeby sąsiedzi antyterrorystów nie wezwali( ͡º ͜ʖ͡º)
@PiotrFr: no nie do konca. Krotko tez nie zadobrze. Jak mocno brzmocisz to nie ma jak sie znudzic. Optymalnie jest wtedy kiedy partnerka bedzie w 100% zadowolona. A to juz od niej zalezy, jedna lubi szybko druga bardzo dlugo trzecia zas szybko i intensywnie i pare razy