Wpis z mikrobloga

Pytanie glownie do kobiet. Ale każdy może się wypowiedzieć.
A więc jak to jest z długością stosunku. Ja potrafię bardzo długo. Często jest tak że to dziewczyna mówi że ma dość. I każda dosłownie mi mówi że zawsze każdy facet to 30 sekund i koniec. A ja taki fajny długo i mocni i wgl. I to mówi praktycznie każda. I tak się zastanawiam to ja jestem taki dobry czy co? Serio większość facetów wytrzymuje parę sekund i koniec? Jak to jest?
#tinder #sex #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 64
@ONWRO95: Spróbuj. Tzn nie jestem pewny czy powinieneś bo jak odrzucaja Cie analne gierki to możesz to #!$%@?. Trzeba się wczuć. Najlepiej jak ona jest w pozycji na pieska, albo leży na brzuchu mocno wypięta, Twój język jeździ/penetruje odbyt, a palcem, delikatnie po łechtaczce. I co najważniejsze baaardzo dużo śliny na języku i palcu. Zawołaj jak przetestujesz ;D
@paragony: haha no niezle
Nie wiem czy sie prxekonam bo jak wspominalem nie lubie anal. Duxo juz rzeczy robilem i próbowałam ale tego nigdy. Moze sie przekonam. Zawołam jak jednak sie przesłanie i przetestuje
@ONWRO95: tak dla informacji, wedlug swiatowych standardow medycznych stosunek waginalny trwajacy krocej niz 2 minuty lapie sie na problem z przedwczesnym wytryskiem. Sporo mężczyzn na to cierpi, ale nie każdy ani nie co drugi tylko znacznie mniej. Nie pamiętam czy 10 czy 30 procent. Tak więc oczywiscie te 30s to bujdy.