Wpis z mikrobloga

Pytanie glownie do kobiet. Ale każdy może się wypowiedzieć.
A więc jak to jest z długością stosunku. Ja potrafię bardzo długo. Często jest tak że to dziewczyna mówi że ma dość. I każda dosłownie mi mówi że zawsze każdy facet to 30 sekund i koniec. A ja taki fajny długo i mocni i wgl. I to mówi praktycznie każda. I tak się zastanawiam to ja jestem taki dobry czy co? Serio większość facetów wytrzymuje parę sekund i koniec? Jak to jest?
#tinder #sex #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 64
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: 30 sekund to ja sobie powiedzialem. Kazda moei ze zawsze krotko i że nawet dobrze sje nie rozgrzeje a facet juz konczy. Po co mialby mni4 sciemniac? Gdyby bylo inaczej to by po prostu same z siebie o tym nie mowily. A ja nie pytam bo po co mi to
  • Odpowiedz
@ONWRO95: Jest tak, że dobry w te klocki facet wytrzymuje dokładnie tyle, ile potrzebuje kobieta do osiągnięcia orgazmu. Jeśli piłujesz ją godzinę aż ma dość, to nie jesteś "taki dobry", tylko tak samo #!$%@? jak ci od 30 sekund.
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: no tak tylko w moim przypadku jest tez tak ze same nawet byle sie chca umawiac na sex bo byl taki dobry i zadej tak je zaspokoil jak ja. Wiec cos musi byc na rzeczy. Tym bardziej ze umiwm rozpoznac kiedy dziewczyna w tych aspektach klamie kiedy nie. Kiedy ma orgazm udawany kiedy nie. A jak same z siebie mowia ze maja juz dosc bym skonczyl i ze zawsze facet
  • Odpowiedz
@ONWRO95: Jakbyś umiał rozpoznać, to byś sobie zdawał sprawę, że wiele kobiet (może większość nawet?) nie osiąga orgazmu pochwowego i jeśli ci mówi, że ma dość i żebyś już skończył, to po prostu znaczy że i tak nie dojdzie, więc daremny trud.

@cyberspace: Generalizacja oparta o badania jednej kobiety, czy skąd to wytrzasnąłeś? :P
  • Odpowiedz
@ONWRO95: wszedłem na Twój profil, wypowiadasz się w każdym miejscu na temat wyjścia z przegrywu, jakieś mongolskie porady. Teraz piszesz, że ruchasz jak złoto i laski Cię wychwalają porównując do innych facetów. A gdzieś tam niżej stoi post, w którym opisujesz, że ufasz swojej dziewczynie (pic related).

Jesteś szczylem, kompleksiarzem, trollem czy po prostu jesteś #!$%@??
Keeis - @ONWRO95: wszedłem na Twój profil, wypowiadasz się w każdym miejscu na temat ...

źródło: comment_IK0bOSSWnd3pTklB23wYOtGsJMWAJB3R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@puzonyyx: no nie do konca. Orgazm pochwowy jest dosc czesto i to widac. Nie po twarzy a po cipce. Ale fakt nie kazda osiaga. Ale tutaj zawsze palce przed na rozgrzanie wchodza. Wiec przewaznie kazda z moich partnerek dochodzi. Jak nie przez pochwe to przez same moje palce
  • Odpowiedz
@Keeis: a co ma jedno do drugiego xD. To nie mozna muec dziewczyny i ruchac innych? LOL do tego jest cos takiego jak zwiazke otwarty. A po drugie to ze daje twoim zdaniem gowniane porady pod przegrywami to nic nie znaczy przeciez. XD
  • Odpowiedz