Wpis z mikrobloga

Dzisiaj taki ładny dzień, więc trzeba było sobie go jakoś zepsuć - dla zaledwie kilku osiągnięć postanowiłem odpalic Black Opsa II na Weteranie i sprawdzić czy rzeczywiście poczuję się jak "weteran"... I co? Ta gra ponownie udowodniła mi 2 rzeczy. Po pierwsze to, że "Weteran" to chyba jakiś zamaskowany tryb dla dziewczynek, bo po 2 pierwszych misjach nie zginąłem nawet raz, co w przypadku serii MW by nie przeszło... po drugie, jedyną rzeczą, jaką raują tą grę są naprawde fajnie przemyślene pomysły Treyarchu, czyli ta cała nielinowość, ukryte smaczki i misje strategiczne...

Wiem, że ktoś się zaraz przyczepi, że "pff, gra w Coda i jeszcze narzeka", ale miejscami dziwę się, że ta gra jest Bożyszczem milionów...

#gry #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #callofduty #steam #gorzkiezale
  • 3
@steemm: Wiem, być może za szybko wyciągam wnioski, ale są takie momenty, ze śmiać się chce...skrypt uratował mnie, bo aktywując go w odpowiednim momencie gra "postanowiła" mnie uratować :/ Na rekrucie nie widać takich żenujących sytuacji, bo przeciwnicy tak szybko nie zabijają:/ Ale, prawda, najpierw przejdę i będę oceniał, a więc biorę się za grę ;)