Wpis z mikrobloga

@Gandern: nigdy wcześniej mi tego nie mówił. I w ogóle było normalnie między nami. Tata nie pije często a upic się to już w ogóle bardzo rzadko. Chodzi o to, że mój tata jest wdowcem, moja mama umarła kiedy mnie rodziła. Ogólnie ciąża była zagrożona i lekarze mówili, że będę chory a ona nie przeżyje porodu. No i niestety się sprawdziło. Ja mam wodoglowie, padaczke i parę innych usterek, mama nie
@#!$%@?: ale jednak to prawda, że kosztuje więcej niż jakby miał zdrowe dziecko. :/ i więcej wymagam. W sensie, że trzeba mnie wozić na zajęcia różne rehabilitacyjne. I w domu też ćwiczyć...
@M-ever: wiesz, on ma prawo tak uwazac, ale ty za to mozesz udowodnic mu, jak bardzo sie myli. mimo swoich przypadlosci wciaz mozesz odniesc sukces zawodowy, dopoki masz sprawny umysl stoi przed toba multum zawodow, gdzie bedziesz mogl sie jakos realizowac. oczywiscie bedziesz mial trudniej, ale to wciaz jest do zrobienia.

slowa twojego ojca sa bardzo przykre i nie ma sensu ich usprawiedliwiac, ale pamietaj, ze to jest jego zdanie w
@M-ever twój ojciec się upił i zaczął myśleć o samych złych rzeczach, nie wytrzymując, nie panując nad tym aż doszedł do takich niezbyt milych wniosków. na pewno zmieniłeś jego życie ale na pewno nie zmarnowałeś, nie bierz tego tak bardzo do siebie, bo on z pewnością nie chciał tego powiedzieć i będzie tego mocno żałował
@M-ever: Czy masz kogoś bliskiego oprócz ojca? Musisz się otworzyć do kogoś żeby mógł cię wesprzeć. Jesteś jeszcze młody i takiego wsparcia ci trzeba
@M-ever: Dlatego antynatalizm. Dziecko nie cierpi i nie znosi cierpienia zadawanego przez swiat i spoleczenstwo bo nie zostało spłodzone, a rodzic nie cierpi z powodu potencjalnych chorób, schorzeń potencjalnego dziecka. Tle co ma niezaspokojone ego i durnych emocjonalnych potrzeb popychajacych do plodzenia dziecka. taa daam. A tak serio to wspołczuje. A jeżeli już to twój ojciec zmarnował sobie zycie a nie ty jemu xD.
@paziu: nie mam sprawnego umysłu. Wodoglowie wpływa na pracę mózgu. Mam ogromne problemy z pamięcią, przyswajaniem
wiedzy i zrozumieniem niektórych rzeczy, np. Matmy. Uczę się do dupy bo jak pani w szkole coś mówi, to ja po 10 minutach tego nie pamiętam.
@mariusz332: dziękuję, rzadko na nich bywam bo wypadają wtedy gdy mam zajęcia z rehabilitacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M-ever: nigdy tyle nie zarobisz żeby mu zwrócić kasę i to nie ma sensu. Pogadaj z nim o tym, że nie chcesz być ciężarem, ale jakoś musicie razem żyć
@M-ever: Twój ojciec zmarnował sobie życie bo chleje, a mówi tak bo wkręcil sobie wymówkę, że chleje bo nie jest już młody, piękny, nie ma perspektyw i nie ma kasy, ruchania i przyszłości, bo Ty się urodziłeś. Nie, zmarnowal sobie życie bo jest pierdołą i starym pijakiem, a nie dlatego bo miał dziecko.
@JimNH777: no właśnie nie jest pijakiem. Pije bardzo rzadko, prawie wcale. Dlatego ma słabą głowę. Ale jak się urodziłem, to prawie się mną nie zajmował, zajmowała się mną głównie niania, która nie miała w ogóle doświadczenia w zajmowaniu się dziećmi z niepełnosprawnością. W efekcie moją rehabilitację bardzo zaniedbano i możliwe, że gdyby nie to szybciej nauczyłbym się chodzić (zacząłem chodzić w wieku 6 lat) nie miałbym takich problemów z koordynacją ruchową