Wpis z mikrobloga

@Tynaa: Punkt 1 - nie montujemy wentylatora w łazience jeżeli mamy wentylację grawitacyjną. Jeżeli w łazience będzie chodził wentylator to automatycznie w kuchni lub innych pomieszczeniach gdzie mamy wentylację grawitacyjną (a nie ma wentylatora) pojawi się ciąg wsteczny z uwagi na podciśnienie. Wentylator gdy nie funkcjonuje to zmniejsza wydajność wentylacji grawitacyjnej w całym mieszkaniu - będziecie mieli zwyczajnie jeszcze bardziej duszno niż przed montażem. W razie problemów z wilgocią nie
  • Odpowiedz
@Tynaa: Usuń ten wentylator bo jest niezgodny z przepisami. Jeżeli w łazience masz jeszcze gazowy, przepływowy podgrzewacz wody to mogą Ci odciąć gaz. A i jak ktoś się bardzo uprze na kontroli kominiarskiej to i smutnego pana prokuratora może powiadomić.
  • Odpowiedz
bo nie mieszkam u siebie tylko


@Tynaa: ale bez problemu wymaga zmian w sposobie pracy obiektu. Jak już było napisane nie dość że nie zgodne z przepisami to w pionie sąsiadom właśnie wyłączyliście wentylacje.
  • Odpowiedz
@Tynaa: moja mnie tydzień prosiła bym ogarnął zlew bo wolno woda leciała. Stwierdziłem że ogarnę sprawę w wolny dzień bo codziennie konczylem późno pracęi tyle co zjeść, wymyć się i spać. Powiedziałem że ogarnę, wracam z ciężkiego dnia w pracy a rura z zlewu rozwalone bo chciała sama i nie chciała czekać już. Smród jak ja p------e bo w środku jakieś resztki jedzenia czy innego gówna. Uszczelki urwane bo na
  • Odpowiedz
A gdybym sama się za to zabrała by było 'zostaw, bo źle to zrobisz'


@Tynaa: To nie gadaj tylko sama zamontuj. U mnie różowa sama zamontowała ociekacz na naczynia, do szafki na naczynia, demontując stary pordzewiały i w jego miejsce montując nowy i to mimo innego nieco systemu mocowania. Aż byłem w szoku jak zobaczyłem i serio było mi głupio.

Da się? Da się.

A po drugie to przy wentylacji
  • Odpowiedz