Wpis z mikrobloga

Żeby było jeszcze śmieszniej to Pizza Hut na Tajwanie ma obecnie w ofercie jeszcze dwa wykwintne smaki: Pizza ze śmierdzącym tofu oraz pizza z durianem. Niestety nie mieli ich dzisiaj w ofercie w bufecie a szkoda, bo tej z durianem chętnie bym spróbował ( ͡º ͜ʖ͡º)

O pizzy z owocami morza nawet nie wspominam, bo to standard w Azji. Ze wszystkich smaków, które dzisiaj były dostępne Hawajska
fuji - Żeby było jeszcze śmieszniej to Pizza Hut na Tajwanie ma obecnie w ofercie jes...

źródło: comment_KAtFT0HULDd0vehhGE588wnaamL3i9BM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fuji z durianem jadłem :) całkiem dobra. Z chou doufu sobie nie wyobrażam, bo mi to tak cuchnie, że mnie mdli za każdym razem jak przechodzę obok stoiska gdzie to smażą. Ostatnio w Chinach robiłem drugie podejście bo laska z którą byłem na mieście sobie kupiła. Mimo sosu ledwo zjadłem jedną kostkę i miałem dość.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: A żyje sobie i pracuję, już 4 lata prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kotbehemoth: Chyba się skuszę właśnie na tę z durianem następnym razem, ale ogólnie tanio nie jest, a i pizza hut to nie jakiś wykwintny posiłek więc zwykle chodzę tylko na ten bufet 90 minut jesz ile chcesz (#polakcebulak) Dzisiaj się nawet zastanawiałem czy oni specjalnie nie rzucają takich wyjątkowych smaków na
  • Odpowiedz
@fuji ja jadłem ale nie w pizzy hut, ale w sieciowce Pezzo, co sprzedaje na kawałki - wziąłem jeden. Tyle, ze w Singapurze mają dostęp do naprawdę pysznych durianów i ta pizza była w szczycie durianowego sezonu (ok lipca). Na Tajwanie o tej porze cudów bym nie oczekiwał.
  • Odpowiedz