Wpis z mikrobloga

Przyszedlem dzis do domu z sokiem z marchwi i taka niemila niespodzieanka mnie spotkala: Sok nie ma juz 0,5L ale 0,445L. Oczywiscie cena pozostala bez zmian? Nie wstyd wam Marwit robic tak ludzi w konia? I nie piszcze mi bzdur te to dla dobra konsumentow, bo jak widze jedyne o co dbacie to wlasna kieszen. Od dzis wiecej nie kupie waszych porduktow i zachecam kazdego do wybrania konkurencji, a najlepiej zakupu wlasnej sokowirowki! Zakup sie zwroci bardzo szybko.

#marwit
grzebulevsky - Przyszedlem dzis do domu z sokiem z marchwi i taka niemila niespodziea...

źródło: comment_vrHdzUF3LQ56gAuRu3bstyW0cxyhWNug.jpg

Pobierz
  • 99
@grzebulevsky: @wuju84: @xetrov: tak robi niemal każdy, bo w tym durnym kraju dla przeciętnego konsumenta najważniejsza jest CENA, a nie zł/kg, więc producenci muszą między sobą konkurować ceną. Kto da niższą, ten sprzeda więcej. A że pieniądze tracą na wartości, ostatnio coraz szybciej, to już Kowalski nie rozumie. Potem przychodzi do sklepu, przypadkiem zorientuje się, że opakowanie mniejsze i nagle OLABOGA OSZUKUJO!1 JANUSZE BIZNESU!!1 INBA AFERA!!!!11 Ch&% z tym,
@wuju84: Wychodzi ze tak, chociaz na paragonie widnieje sok Witmar?? Co wiecej k%&wysyny z biedry, nawet nie raczyli uaktualnic nazwy na paragonie nie wspominajac juz o cenie.
@kapuczina_corki_somsiada: Dlatego wlasnie napietnuje takie zachowania, uwazam to za nieuczciwe zagrania

Napisalem tez reklamacje do #biedronki,bo tak naprawde powinni mi to sprzedac w cenie 3.99 za 0,5L, zobaczymy co odpisza.
grzebulevsky - @wuju84: Wychodzi ze tak, chociaz na paragonie widnieje sok Witmar?? C...

źródło: comment_VZAUJapqJfUxOsQ9BXOgOpGl7TWgkZ4v.jpg

Pobierz