Wpis z mikrobloga

Mówisz to o doktor prawa, zdajesz sobie z tego sprawę? I jak pisanie projektów ustaw wygląda też nie masz pojęcia, a pisanie że osoba która od ponad 15 lat się przewija przez różne rządowe i pozarządowe struktury gdzie zajmuje się min legislacją i pracowała kilka lat nad ustawą nt przeciwdziałania przemocy, ma publikacje naukowe z tego obszaru, jeździła na stypendia zagraniczne właśnie przez to i napisane że się 'nie zna na prawie'
więc twoim zdaniem Spurek, która a) skończyła prawo, ma doktorat z prawa i zagraniczne stypendia b) kilkanaście lat pracy w różnych ministerstwach gdzie zajmowała się legislacją c) przez kilka lat pracowała jako zastępca RPO d) wykładała na UW i PAN

Nie zna się na prawie bo wystarczy spojrzeć na jej wypowiedzi


@Zgagulec: Nom, dokładnie. Ponieważ do jej wypowiedzi się nie odniosłeś, tak fanatycznie jej bronisz. Ok, niech się zajmie niszą NGO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@djtartini1:

znam dobrze to środowisko


No i?

ona nie ma pojęcia ani o prawie, ani o ekonomii wystarczy spojrzeć na jej wypowiedzi.


Podaj jakieś konkrety, bo ja po Twoich wypowiedziach mogę stwierdzić, że nie masz pojęcia o niepiciu wody z wiadra, w którym Twoja mama wyżymała ścierkę, którą myła podłogę - jest to dokładnie tak samo kulturalne i merytoryczne, jak Twoje wstawki.
@djtartini1 do jakiej wypowiedzi się nie odniosłam, to ty coś biadolilsz że ona nie zna się na prawie bo 'jej wypowiedzi' które sobie uroiłeś, wbrew jej doświadczeniu i sukcesach zawodowych.
Zdradzę ci pewien nie sekret, rzecz o której jak widzę jeszcze się nie dowiedziałes, Spurek skupia się na specyficznej gałęzi prawa które nie jest prawem NGO xd i od niej jest specjalistka i to nie jest prawo dotyczące żeglugi śródlądowej czy mikro
@djtartini1 może czytała i po prostu wie że zaprzestanie dotowania hodowli zwierząt przez państwo w różny sposób (bardzo wolnorynkowe rozwiązanie BTW, kuce powinny się cieszyć) zwiększy jego cenę. Bo chyba nie myślisz że zwierzęta na mięso są hodowane bez grubego wsparcia od państwa.
Wypowiada się głównie w swoich dziedzinach i w swoich dziedzinach działa już w PE. Bo
też bym nie czytał ustawy której nie ma już od roku

XD wykopowi specjaliści od mieszania zaPrawy


@ostr: tylko, że teraz nazywa się prawo przedsiębiorców i co z tego? specjalisto?
Nie czytała ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, która zakazuje takich praktyk.


@djtartini1: Wystarczy wprowadzić akcyzę na mięso i będzie gites majonez. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym wkleiłeś link, gdzie wyraźnie jest powiedziane o zmianie prawa, by utrudnić produkcję wyrobów odzwierzęcych, a ty jako argument podajesz, że obecne prawo na to nie pozwala.

Nie jestem fanem pani Spurek, ale jeśli chodzi o ogóle pojęcie o czymkolwiek,
Poza tym wkleiłeś link, gdzie wyraźnie jest powiedziane o zmianie prawa, by utrudnić produkcję wyrobów odzwierzęcych, a ty jako argument podajesz, że obecne prawo na to nie pozwala.

Nie jestem fanem pani Spurek, ale jeśli chodzi o ogóle pojęcie o czymkolwiek, to możesz się od niej jeszcze wiele nauczyć.


@ZygmnuntIgthorn: NIe pozwala ,bo to szkodliwe dla gospodarki. Dlatego jak mówiłem o ekonomii nie ma pojęcia i nikt takich głupich przepisów nie
NIe pozwala ,bo to szkodliwe dla gospodarki. Dlatego jak mówiłem o ekonomii nie ma pojęcia i nikt takich głupich przepisów nie wprowadzi.


@djtartini1: Z tego co pamiętam to był twój argument za jej nieznajomością prawa, bo o to pytał kolega, któremu odpowiadałeś. Ponieważ nie wyszło, to teraz zasłaniasz się ekonomią. xD

OK, tu mnie złapałeś.


@djtartini1: Jak widać nie jesteś kompetentny by wypowiadać się na temat prawa, więc może zastosujesz