Wpis z mikrobloga

@graf_zero: Zajrzenie na stronę WWW LV nie wymaga bycia jakimś wielkim ekspertem. No ale niby liczenie procentów też nie, więc może faktycznie w pewnych kręgach Leon Krejn może być uznany za jakiegoś master minda.
  • Odpowiedz
tak mądrych polityczek.


@Takiseprzecietniak: jest jeszcze Gasiuk-Pihowicz a niedługo dołączy do tego zacnego grona Marcelinka Zawisza jeśli tylko naczelni towarzysze pozwolą się jej wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: Tak, to są niesamowicie mądre i merytoryczne kobiety. Trudno dotrzymać im pola w dyskusji. Czasami się z nimi nie zgadzam, ale zawsze budzą we mnie podziw przygotowaniem do rozmowy, szacunkiem do oponenta i ogólnie kulturą dyskusji.
To takie dziwne?
  • Odpowiedz
Zajrzenie na stronę WWW LV nie wymaga bycia jakimś wielkim ekspertem.


@panropuch: Ale stwierdzenie w której kolekcji pierwszy raz pojawił się dany pasek - to ktoś już musi nieźle śledzić modę. Chętnie bym się zapoznał z takim dowodem, że to akurat w 2018 pierwszy raz pojawił się ten pasek w kolekcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@graf_zero: nie wiem z której strony jest piszący to. Powiałeś trochę bólem dupy.
@MKULTRA: Ja nic pani Spurek nie zarzucam. Mówię tylko, że z tą panią jest śmiesznie po prostu w polityce, przeważnie, bo bywa też #!$%@?ąco. Śmieszniejsze jest źródło całego zamieszania. Ponadto z podejściem, że wyrzucanie teraz tego wszystkiego byłoby głupie i nieekologiczne zgadzam się w 250%
  • Odpowiedz
nie wiem z której strony jest piszący to. Powiałeś trochę bólem dupy.


@Qba1996: Nie wiem, ale informacja o "pasku spurek" przewinęła mi się przed oczami kilka razy. Śmiało mogę założyć że to oręż w walce polityczno-swiatopoglądowej...

I zgodzę się że to jest śmieszna afera. ALe jest kopiowana i rozdmuchiwana.
  • Odpowiedz
To jest naprawdę świetna polityczka,


@Takiseprzecietniak: Wymień jej projekty ustaw, interpelacje jest o wiele za wcześnie mówić, że jest dobrym politykiem. Ona nie ma pojęcia o prawie i ekonomii, a tego się przede wszystkim od polityków oczekuje. Jest tylko znana z akcji przeciwko gwałceniu krów i podobnym absurdom. Najbardziej szkodzi ochronie środowiska, bo ośmiesza temat.
  • Odpowiedz
@Qba1996 zdajesz sobie sprawę że LV wypuszcza paski monogram w każdej #!$%@? kolekcji od ponad dekady? Już nie mówiąc że ten pasek to większości płótno pokryte PCV bo z tego LV robi monogramy.
  • Odpowiedz
Zajrzenie na stronę WWW LV nie wymaga bycia jakimś wielkim ekspertem. No ale niby liczenie procentów też nie, więc może faktycznie w pewnych kręgach Leon Krejn może być uznany za jakiegoś master minda.


@panropuch: Szkoda tylko, że nie znaleźli tego modelu, który Spurek nosi.
  • Odpowiedz
@djtartini1

ona nie ma pojęcia o prawie i ekonomii

Mówisz to o doktor prawa, zdajesz sobie z tego sprawę? I jak pisanie projektów ustaw wygląda też nie masz pojęcia, a pisanie że osoba która od ponad 15 lat się przewija przez różne rządowe i pozarządowe struktury gdzie zajmuje się min legislacją i pracowała kilka lat nad ustawą nt przeciwdziałania przemocy, ma publikacje naukowe z tego obszaru, jeździła na stypendia zagraniczne właśnie przez
  • Odpowiedz