Wpis z mikrobloga

@mateusz-zahorski: @dabi: wstaję o 5:15. nie myję się nawet bo kąpałem się wieczorem. w ogóle wszystko mam przygotowane już wieczorem. tylko zęby, ryj, pachy, idę zjeść (kanapka zrobiona wieczorem), szklanka wody i jest 5:30, wsiadam w auto. 5:45 jestem w pracy.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: praca z rana jest optymalna. Wracasz do domu koło 15 i masz resztę dnia dla siebie. Korposzczurki chodząc na 10 do roboty wracają do domu koło 19. Z rana nic nie zrobisz, bo zaraz do pracy i ogólnie pozamykane wszystko na mieście. Po 18 też lipa, bo to w zasadzie wieczór i o żadnym nawet popołudniowym spacerze nie ma mowy. Sprawunki ma nieście też utrudnione, trzeba organizować sobie wolne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@_komentator_:
Polecam zadaniowy czas pracy jak ktoś ma opcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje sprawy na mieście zawsze się załatwi. Popracujesz jak trzeba 3h rano, a resztę wieczorem albo w ogóle. Liczy się finalny efekt czy zrobiłeś swoje.
Jak dotąd to najlepszy tryb pracy jaki miałem w życiu.
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: uwielbiam. Wstajesz o 5, na 6 w pracy, o 14 wychodzisz. Zero korków, w zimie ciagle jasno, zdążysz załatwić dowolna sprawę na mieście, do 10 nikt Ci d--y w robocie nie zawraca. Same plusy.
  • Odpowiedz