Wpis z mikrobloga

@WolfSky: Przegrałem w tę grę naprawdę sporo godzin, więc coś tam wiem. Jako wielki fan gry dam parę rad jak najlepiej cieszyć się rozgrywką nie mając wcześniejszej styczności z tytułem.

@bakflip zasugerował by patrzeć na build na necie - nie warto, @ominius w większości wyjaśnił o co tu chodzi i jedyne co mogę dodać, że ma rację i większość buildów są albo do starych wersji gry, albo skupiają się na wysokim
Pierwsza postać barb pakowalem punkty tylko w skille bierne. Nie udało się zabić baala w 5 akcie. Druga postać po jednym pkt w każdy skill co robią. Doszedłem do 5 aktu na koszmarze, nie byłem w stanie ubić starożytnych. Trzecia postać wreszcie jakiś normalny Build bo już wiedziałem co jest w miarę dobre a co do dupy. Doszedłem do końca piekła. To było 1.07 czyli dodatek bez żadnego patcha, nie było jeszcze
zwłaszcza że build z neta wygąda tak:

shako na głowę, 2 soj, infini na najemnika, coś tam z setu tal rasha itd. 0 w siłę, 0 w energię.

a ty, 24lvl soso, często na singlu.


@dr__slim: grałem w Diablo II mnóstwo godzin ale w zasadzie pominąłem całą społeczność, buildy, miksowanie run itd. Te wszystkie określenia to dla mnie obcy język :)