Wpis z mikrobloga

Nie obejrzałem ani jednej gali typu famemma i bardzo się cieszę że mnie to ominęło. Są w Polsce jeszcze jacyś młodzi ludzie którzy tego nie oglądają?? Tak samo mam z magicalem, teraz każdy go śledzi(zwłaszcza bardzo młodzi ludzie typu podstawówka) a ja czuje jakiś wstręt do niego bo wiem co robił w internecie wcześniej i nie byłbym w stanie go teraz tak po prostu oglądać jako tiktokowej postaci. Tak mnie naszło w środku nocy na przemyślenia dokąd zmierza młodzież(do której sam należę) #danielmagical #famemma #nocnazmiana trochę może jakoś pokrętnie #zalesie
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@gekon17845 czy ten jakże wspaniały serwis dla elity internetu zalicza się do kategorii gówna? Bo jeżeli tak to chyba nie mogę być z siebie dumny. (a każdy wie że powoli zaczyna się do tej kategorii zaliczać(kurła kiedyś to było))
  • Odpowiedz
@21papaj37: Dokąd ? Do nikąd, jak widzę łebka 21 lat i on nie potrafi dokręcić 2 śrub albo wbić gwoździa, ale za to zna pół internetu na pamięć to sam sobie odpowiedz.
  • Odpowiedz
@El_Parasol: No nie każdy, ale nie potrafić się posłużyć młotkiem, śrubokrętem czy wkrętarka to jest dla mnie niezrozumiałe xD łebki w przyszłości będą cienko piszczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie obejrzałem ani jednej gali typu famemma i bardzo się cieszę że mnie to ominęło.


@21papaj37: Nawet nie wiesz co cie omineło więc czym się podniecasz? xD Równie dobrze możesz powiedzieć że omineły cie załogowe loty na księżyc i się z tego cieszysz xD

Jakbyś napisał że obejrzałeś jedną gale i ci się nie spodobało to jeszcze spoko, a tak wyszedłeś na debila xD HURR DURR NIE WIEM CO TO ALE
  • Odpowiedz