Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ominius: tak i po trzech latach nadal masz gównopostać, którą ledwo robisz byle jakie questy na hellu, bo nie znasz ukrytych statystyk, nie rozumiesz działania połowy rzeczy z opisem typu "większą szansa na znalezienie magicznych przedmiotów", nie masz jak porównać czy czarka będzie lepsza jak dopakujesz jej synergie do głównego skilla czy może zrobisz coś z innego drzewka, itp., a z buildem nagle gra staje się grywalna, przyjemna, możesz skupić się
@ominius: @bakflip: Mój kumpel Wiedźmina 3 przechodził z kartką w ręce ze wszystkimi możliwymi questami i odhaczał kolejno, tak żeby zrobić ich najwięcej i najbardziej efektywnie. Przewijał dialogi, żeby było szybciej (!) Wypłaciłbym mu liścia, gdyby tylko nie był szybszy i silniejszy ode mnie :P Zero imersji - mechaniczne granie dla samego grania, zamiast wczucie się w rolę i przeżycie przygody. Na to nie może być zgody!
Nie pakuj punktów umiejętności w byle co. Wbij kilka leveli i poszukaj w necie jakiegoś buildu.


@bakflip: lol, jak ktoś pierwszy raz gra to niech pakuje punkty w jakie tam skille chce, poznaje fabułę i nie poczuje ten klimat gry :) Na poziomie trudności normal grę można przejść bez korzystania z umiejętności postaci :D No chyba, że gra się nekromantą albo czarodziejką :D

Ja kocham tę grę, chociaż nigdy nie grałem