Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej d--y przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wraniak:eeeeee ale wiesz że uprzedzenia rasowe, czy płciowe nie muszą być zawsze negatywne? Jeśli wybierasz sobie kolegę z tylko że względu kolor skóry czy orientację seksualną, to nic cię nie różni od osób które dyskryminują ze względu na kolor skóry czy płeć pozytywnie. Pokazesz że jesteś wolny od uprzedzeń w tych dwóch wymiarach jeśli nie będą one powodem do dyskryminacji ani pozytywnej, ani negatywnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wraniak: Nie jestem pewien czy byłby dobrym prezydentem. Swego czasu, gdy piastował stanowisko prezydenta Słupska miałem w tym urzędzie praktyki - 6 tygodni. Ani razu go nie widziałem na miejscu za to kilka razy w telewizji śniadaniowej. Pracownicy urzędu również to zauważali. Raczej szuka poklasku.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: To mógłbyś z jakimkolwiek szacunkiem wytłumaczyć, ale doszukałem na własną rękę. Żałosny jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º) "Wolnościowcy" w Polsce to pojęcie widać zagarnięte przez zamordystów i szurów ideologicznych o poglądach wolnorynkowych. Używanie tutaj słowa "wolność" jest karykaturalne. Sami siebie nazwaliście "wolnościowcami" i śmiesz mi mówić, że ja o tym nie decyduje, tylko wy decydujecie? Jesteście takimi wolnościowcami z definicji, jak Korea Północna jest demokratyczna.
  • Odpowiedz
gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej d--y przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie


@Wraniak: by zostać prezydentem trzeba mieć 50% +1 głosów.
Więc ten Twój "przeciętny" Polak jest w mniejszości czyli nie jest przeciętny.

  • Odpowiedz
@Wraniak: ja bym na niego nie zagłosował. Nie dla tego, że jest gejem, bo nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale dlatego, że jego kwestie światopoglądowe i szerokie plany wobec pakietów socjalnych go dla mnie dyskredytują. Robienie na złość prawakom i Europie to moim zdaniem słaby motyw dla wyboru prezydenta
  • Odpowiedz
@Wraniak: a jakie on ma zasługi czy umiejętności żeby zostać prezydentem? Bycie gejem? Chociaż jak na razie wystarcza aby zostać europosłem. Stuknij się chłopie w łeb, bo już chyba totalnie odlatujesz. Zreszta czego wymagać od gościa piszącego w tym kontekście o bólu d--y przeciętnego polaczka. Jesteś niestety ale ponadprzeciętnie ograniczony.
  • Odpowiedz
@Wraniak: Ja bym nie głosował, ale nie dlatego, że jest gejem ale dlatego, że pamiętam co opowiadali o nim członkowie Wiosny i co zrobił z tymi ludźmi ewakuując się do PE. Ktoś taki nie powinien istnieć w polityce w ogóle.
  • Odpowiedz