Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Wraniak: Problem jest taki, że tak jak poczuwszy kasę w Brukseli pan Biedroń odpuścił sobie swoją partię w Polsce, dokładnie tak samo odpuściłby sobie działania na rzecz Polski. Orientacja nie ma tutaj zupełnie nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD


@Wraniak: czy ty na pewno głosowałeś? Bo brzmisz jak gimnazjalista...
  • Odpowiedz
@ohscott: Zagłosuje na kandydata którego poglądy polityczne będą mi odpowiadały. I nie będzie mnie obchodziło czy jest gejem czy nie. Ale nie będę głosował na gejów tylko dlatego że są gejami tak jak nigdy nie głosowałem na ludzi hetero tylko dlatego że są hetero.
  • Odpowiedz
@End0: Swoja droga, jedna z jego obietnic wyborczych było to, ze jak dostanie sie do europarlamentu to potem ustapi miejsca koledze z listy by samemu startować do parlamentarnych. chwila w dużej nie-samorządowej polityce i już się okazał niehonorowym człowiekiem
  • Odpowiedz