Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Wraniak: Sam sobie we wpisie zaprzeczyłeś. Żeby wygrać wybory prezydenckie musiałaby poprzeć Biedronia większość, czyli przeciętni Polacy, którym prędzej dupa pęknie jak sam napisałeś niż zagłosują na tego człowieka.
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie byłby to także pierwszy prezydent oficjalny matkobijca, więc punkty x2


@kinasato: dziwi mnie, że na fali mitooo i całej propagandy z jaką to przemocą wobec kobiet mamy do czynienia w cywilizacji zachodu i osób odpowiedzialnych za to czyli białych heteroseksualnych mężczyzn lewcia go toleruje i na niego głosuje! wniosek z tego taki, że albo sami #!$%@?ą swoje matki albo uważają że zasłużyła. #dualizmkurpuskolarnolewicowy
  • Odpowiedz
przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było


@Wraniak: speech lvl 100, przekonuj dalej wykopków ()
  • Odpowiedz