Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wraniak pracuję w niewielkim mieście niecałe 6k mieszkańców i w ostatniej wyborach wybrano burmistrza geja. Z tym że nie było coming outu ale ludzie w takim mieście wiedzą wszystko o wszystkich. Pozatym klasztor, pielgrzymi ogólnie religijne miasto dużo starszych osób regularnie uczestniczących w życiu kościoła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wraniak: dzięki stary za pomysł. Dobrze by było rozruszać ten status quo. Na razie mamy krula, więc dla emocjonalnej równowagi chętnie zagłosuję na tego pedzia.

  • Odpowiedz
@End0: odpuścił sobie partię? Całą kampanię ostro pracował i do sejmu dostało się ponad 20 osób z Wiosny, totalnie randomowych w większości, w durzej mierze ciągniętych własnie przez Pana Roberta (a jeden poseł nawet dosłownie XDD). Więc komu jak komu, ale Biedroniowi niczego nie można zarzucić. Ale chyba na prezydenta jeszcze nie teraz, obawiam się. Gdyby startował z Dudą w II turze, to raczej by konserwatywni Polacy zagłosowali na Andrzejka
  • Odpowiedz
@Wraniak: Haha ale beka. Wybierzmy sobie na prezydenta Polski człowieka, który znany jest z tego, że swój popęd seksualny zaspokaja wkładając swojego penisa w odbyt innego mężczyzny. To są właśnie istotne sprawy dla prawidłowego działania państwa i budowy przyszłości naszego społeczeństwa. Kryteria z prywatnej, intymnej sfery jednostki na sztandary.
  • Odpowiedz
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena


@Wraniak: No nie bardzo, żeby był na oficjalnych imprezach razem z Biedroniem musi być z nim w formalnym związku co w pl jest niemożliwe.
  • Odpowiedz