Wpis z mikrobloga

Solpol można spokojnie wyburzyć i w tym miejscu postawić coś bardziej funkcjonalnego...


@rybak_fischermann: Właściciel (Solorz) ma inne zdanie i trzyma pusty budynek i pustą działkę za nim nic nie budując. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak_fischermann: MPZP jest od dawna gotowe i teren "zabudowy usług centrotwórczych i zabudowy mieszkaniowej" więc wymarzony dla inwestora. Jakich zmian oczekuje inwestor i dlaczego nie występuje o zmiany? Solorz ma deweloperkę w ... nosie i dlatego tam się nic nie dzieje.

Róg Świdnicka - Kazimierza, to zupełnie inna bajka: działka długo przekiszona w rękach hiszpańskiego banku, który zaliczył bankruta i naszczęście odsprzedał tę działkę. Działkę nabył Atal, ale zdecydował się odsprzedać
@mroz3: o mieszkałem zaraz obok tej kamienicy, nie wiedziałem, że kiedyś była taka rozwalona. (ʘʘ) Zawsze jak przechodziłem to było takie wow, jaki ładny budynek w tym paskudnym mieście, a zaraz obok niego w parku naprzeciwko zbierała się grupa romów i coś tam darły do siebie japy ( ͡° ͜ʖ ͡°)