Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cherrz: możesz korzystać w innej lokalizacji. UKE wielokrotnie uprzedzalo, że sieci mobilne nie gwarantują działania w konkretnej lokalizacji i nawet jeśli całkowicie przestanie sieć działać w danym miejscu to nie jest to podstawa do zerwania umowy bez kary.

Abstrahując od powyższego,

Zadzwoń do nich (mozesz od razu wnosić o zwrot kosztów za połączenie, o ile to błąd). To mi wygląda na jakiś lejek. Na abo to właśnie 0.01 Mbps (16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cherrz: to pozostaje mi współczuć. Dlatego nigdy bym się nie pchal w umowy terminowe.

Spróbuj zmienić tryb sieci na 3g.
Jak nie pomoże, to pozostaje zgłaszać i liczyć, że pozwolą... Zerwać umowę bez kary.
  • Odpowiedz
@cherrz: coś masz nie tak chyba z telefonem albo nadajnikiem z którym się łączysz. Orange ma najlepszy zasięg i najlepsze osiągi ze wszystkich sieci w Polsce. Może z wyjątkiem Plusa na wsiach gdzie jako pierwsi i często jedyny postawili nadajniki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuta_senator: z telefonem wszystko okej, nadajniki w moim mieście są przeciążone, jak byłem w a2 to wszędzie mi dobrze śmigało, Orange rozdaje GB neta na prawo i lewo, oferuje najkorzystniejsze pakiety i przez to nadajniki przeciążone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest, jest. W nocy lata znacznie lepiej jak mniej ludzi siedzi. Gość na infolinii mi potwierdził.
  • Odpowiedz
@cherrz ale przeciążony nadajnik inaczej się zachowuje, mianowicie przycina down a nie up, przedstawię Tobie ścieżkę komunikacji, masz sobie nadajnik i telefon , komunikacja odbywa się dwukierunkowo, nadajnik wysyła do ciebie pakiety i to jest download a telefon twój wysyła pakiety do nadajnika i to jest upload, reakcją dostawcy na przeciążenie (za duża ilość użytkowników) nadajnika jest przycięcie pakietów do ciebie (download)... To tak skrótowo bardzo, teraz przełóż to co napisałem
Bomboniusz1986 - @cherrz ale przeciążony nadajnik inaczej się zachowuje, mianowicie p...

źródło: comment_XfzYFWKxK4YvIBX0k77l2sOm1E15LPi2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bomboniusz1986: ja lejków na pewno żadnych nie mam, w innych miejscach działa lepiej, gość na infolinii nic nie mówił o żadnych pracach, na Facebooku odpisali mi że jest przeciążony i planują rozbudowę pod koniec 2020.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cherrz: mam na kartę, żaden abonament ale wykupiłem ten pakiet 1300GB za 270zł no i jestem na rok uwiązany bo szkoda tej kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: w Orange był bo już cenę zwiększyli, za 300zl miałeś 1024GB i a wychodziło 270zl bo doładowując za 200 miałeś 30zl gratis i dostawałeś też dodatkowe GB. Pakiet ważny rok.
  • Odpowiedz