Wpis z mikrobloga

Ale bezpośrednio do publikacji wyszukaj już sobie proszę sam, nie chce mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@night_witch95: no problem polega na tym, że ten artykuł nie jest oparty na żadnej publikacji :D wspomina tylko eksperyment sprzed 70 lat. Mój link zawiera opis naukowego badania na odpowiedniej próbie.

Oczywiście, że efekt nie jest ogromny, ale jednak odgrywa pewną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TypowyRobert: nie oglądałam, ale czytałam o tym na wykopie, jak ludzie cisnęli bekę. Propaganda mnie nie dziwi, gorszy jest fakt, że masy debili w to wierzą. Generalnie najprostszym wyjaśnieniem jest to, że tacy ludzie sami mają zapędy w tym kierunku, no bo jak można k---a po przeczytaniu informacji, iż dzieci będą edukowane odnośnie masturbacji, wyobrazić sobie, że przyjdzie jakiś gej czy inny i zacznie je masturbować? XD sami się przyznają...
  • Odpowiedz
@night_witch95:

Stosunek przerywany ma szansę zadziałać, jeżeli kobieta ma naprawdę silny organizm, więc zbyt często nie choruje, rejestruje dosłownie wszystkie zmiany, pilnuje się, do współżycia dochodzi tylko w dni niepłodne, a cały jej cykl jest latami regularny.

Ty w ogóle wiesz co to stosunek przerywany? Stosunek przerywany nie ma żadnego związku z fazą ani regularnością cyklu.
  • Odpowiedz
@Dutch: Ty teraz udajesz, czy tak masz na co dzień? xD Niesamowite, jak jeden prosty obrazek może być kopalnią beki, bo niezbyt bystrzy ludzie się wyłaniają, niczym z jaskini i umilają dzień... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, wiem co to stosunek przerywany i jak bardzo nieskuteczny on jest, jeżeli realnie chce się uniknąć ciąży. Dlatego opisałam to, co miałoby choć cień szansy zadziałać i wyraźnie napisałam
  • Odpowiedz
@rybsonk: Ale dalej mowa jest o tym, że nawet jeżeli działa, to nie ma aż tak znaczącego wpływu, nawet jeśli faktycznie jakiś ma i pisałam to już parę razy. Ani razu nie zaprzeczałam twardo, że tak nie jest i c--j. Po prostu, dla mnie bliżej temu do mitu, bo jest to zbyt słaby efekt, żeby brać to pod uwagę, bo (jak już pisałam) gdyby to było taką świetną metodą, to
  • Odpowiedz
@Hejek: a to swoją drogą, ale też wiele osób jest zwyczajnie niedoedukowanych. Przy takim rozstrzale ciężko stwierdzić jednoznacznie, co się przyczyniło do tej głupoty. Niemniej, edukować trzeba i warto zawsze, nawet głąbów, bo jest cień szansy, że coś dotrze ¯\_(ツ)_/¯

Zdążyłam odpisać... xD Usunąć swój kom też, bo z jakiegoś powodu swój musiałeś usunąć i może sobie nie życzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@night_witch95:

Ty teraz udajesz, czy tak masz na co dzień? xD Niesamowite, jak jeden prosty obrazek może być kopalnią beki, bo niezbyt bystrzy ludzie się wyłaniają, niczym z jaskini i umilają dzień... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domorosła ekspertka wściekła agresywna. Człowiekowi z odrobiną oleju w głowie dałoby do myślenia wielokrotne zaoranie, którego doświadczyłaś w komciach wyżej, ale nie - Ty będziesz z niezachwianą pewnością siebie brnęła w wypisywane przez siebie bzdety. Nie wiem, po co nawiązujesz do obrazka, bo mam w dupie obrazek, odnoszę się do Twojego cytatu, który przywołałem.

Tak, to oczywiste, że w idealnym świecie, w którym cykl jest idealnie regularny można sprowadzić prawdopodobieństwo zajścia w ciążę do zera. Tylko że to nie jest, czy też być nie musi, stosunek przerywany - bo równie dobrze może dojść wówczas do stosunku pełnego i wytrysku w środku. Czemu zatem służyła ta pseudointeligentna dykteryjka za 3
  • Odpowiedz
@Dutch: Oj komuś chyba weszło na ambicje, bo się rzucasz jak wsza na grzebieniu xD ''Wściekły agresywny'' to raczej odnosi się do twoich wysrywów. I gdzie to wielokrotne zaoranie? Plusy, odpowiedzi- wszystko wskazuje na coś zupełnie przeciwnego. Większość tutaj PRÓBUJĄCYCH orać raczej właśnie orze sama siebie i robi to w przezabawny sposób :) Swoją drogą uwielbiam ten, wielokrotnie powtarzany, tekst o tym, że zostałam ''zaorana'', bo parę głąbów coś napisze
  • Odpowiedz
@rybsonk: A gdzie ja napisałam, że na 100% to nie działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacytowane przez Ciebie moje zdanie, nie wyklucza tego, co napisałeś powyżej i poniżej cytatu. Możliwe, że działa, ale działanie jest znikome, natomiast pierwotny temat, czyli branie tego za pewnik, czyli konieczność orgazmu do zajścia w ciążę jest absurdem, skrajną głupotą i można się z tego śmiać. Przecież ten temat powinien być
  • Odpowiedz