Wpis z mikrobloga

  • 91
@night_witch95 nawet na wykopie znajdziesz ludzi którzy uważają że stosunek przerywany działa i oni stosują już 8 lat i nic, więc skoro ty wolisz jakieś gumy to po prostu masz nieogarnietego partnera xd tak, miałam taką dyskusje na wykopie. Ale podobna mialam też na FB, gdzie koleś pod takimi rewelacjami podpisywał się imieniem i nazwiskiem
Nic nowego
  • Odpowiedz
  • 460
@erysipelothrix Nie tylko 12 latki są niedouczone. Mam koleżankę lat 19, chłopak 8 lat starszy a też zastosowali "metodę" przerywaną i potem faszerowała się opakowaniem apap bo on tak w internecie wyczytał że to zapobiega
  • Odpowiedz
@erysipelothrix: Szok i niedowierzanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kt13: Masz nieogarniętego partnera skoro stosunek przerywany nie działa! A potem ''google ---> problemy z zajściem w ciążę ---> bezpłodność'' xD Stosunek przerywany ma szansę zadziałać, jeżeli kobieta ma naprawdę silny organizm, więc zbyt często nie choruje, rejestruje dosłownie wszystkie zmiany, pilnuje się, do współżycia dochodzi tylko w dni niepłodne, a cały jej cykl jest latami regularny. Da
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: metoda przerywana 11 lat, wszystko pod kontrolą, raz tylko świadomie zrobiliśmy co mieliśmy zrobić i jest bombelek, wszystko się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unstyle: O, a ja od 11 lat podczas grypy wpełzam do pieca na trzy zdrowaśki, w gorszych przypadkach upuszczam trochę krwi i działa, każdemu polecam taką nowoczesną metodę, jak się chce, to się da.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: No właśnie udowodniono podobno, że nie jest to prawda. Ale tak, zdaję sobie sprawę, że był taki mit i nie jest on jakoś bardzo bezsensowny, bo skurcze teoretycznie mogłyby usprawnić ruch plemników. Śmieję się jedynie właśnie z tego ''na pewno'' i wydaje mi się, że było to oczywiste :P

@Buniu: O, widzę to samo. Czytaj wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hubercikus: Właściwie to wiedzę
  • Odpowiedz
@Hubercikus: #!$%@? nie miałam, bo powiedzmy, że szybko dojrzałam i nie przyjmowałam niektórych kocopołów do siebie, a wiedzy szukałam sama w różnych źródłach. W internecie jest mnóstwo bzdur, ale da się tez je odsiać, wystarczy posprawdzać, zamiast się opierać na pierwszej lepszej informacji. Niektórzy wiedzę czerpią tylko z demotywatorów czy coś ¯\_(ツ)_/¯

@rybsonk: To po cholerę piszesz to samo, na co odpowiedziałam i zdementowałam iż to tylko mit, bo nie
  • Odpowiedz