Wpis z mikrobloga

Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i można go nazwać (highest tier normie) co najmniej, bo przez postęp technologiczny i ciągłe promowanie przez pop kulturę, social media, tzw hipergamia u kobiet tak mocno wzrosła w górę, że powiedzmy za dekadę minimalny wzrost u mężczyzn, oraz aparycja twarzy w doborze do związku i normalnej relacji koleżańskiej będzie wymagana tak gdzieś od 7-8/10 z twarzy i 185cm wzrostu. Młode pokolenie urodzone w 2000r mają na spokojnie 190cm wzrostu i coraz mniej widać innych problemów z twarzą, włosami i trochę jest to przykre, ale wymagania u kobiet poszybują jeszcze bardziej w górę i będzie trzeba się liczyć nie tylko z dobrą mordą, ale i wysokim statusem społecznym, oraz materialnym.
Wracając do sedna problemu z ciekawości znalazłem fanpage na fejsie pod tytułem "Ciekawie brzydcy mężczyźni", w którym kobiety zamieszczają zdjęcia znanych, bądź mniej znanych mężczyzn z różnych sesji, filmów etc. Większość komentarzy są podzielone, ale przy normalnych facetach z wyglądu, tak przynajmniej od 6-7/10 kobiety piszą o nich, że są brzydcy, obrzydliwi, obleśni. Dla mnie jest to przerażające zjawisko, że skoro tak dobrze wyglądający nie są zbyt pożądani u kobiet, to trzeba się zastanowić czym właściwie jest chłopak, w którym zamieściłem zdjęcie w prywatnej wiadomości. Ja wyglądam bardzo podobnie, mimo zadbania dalej jestem genetycznie brzydki i staram się jak tylko mogę, ale to jest za mało. Anon, co by nie zrobił dla siebie to i tak będzie na przegranej pozycji, i wiele razy można zaobserowac, jak taki zagaduje do dziewczyny, pytając o godzinę, czy jak dojechać do wybranego celu i później dostaje pogróżki pod pretekstem (MOLESTOWANIEM!!) bo miał tylko szczelność zapytania o godzinę, nic więcej. Na screenie dokładnie widać, jakby kobieta zareagowała na zdjęcia brzydkiego i niestety najgorszy scenariusz się właśnie realizuje. Nie dość, że na tinderze przeciętny facet ma ledwo 10 par, a taki brzydki całkowicie nie ma żadnego zainteresowania, żeby jakąkolwiek zainteresować charakterem, zainteresowaniami, jeśli na samym wstępie jest odrzucany i nie tylko w tej apce, ale ogólnie w życiu. Najciekawsze, że przez sztuczne pompowanie ego grubej-brzydkiej kobiety na fejse, instagramie itp social media (ona wmawia sobie, że STAĆ MNIE NA KOGOŚ LEPSZEGO) i tym samym całkowicie odrzuca brzydkich anonów w swojej lidze atrakcyjności fizycznej, czekając na idealnego, atrakcyjnego faceta od 7-8/10 zwyż. Teraz według statystyk jest sporo prawiczków i liczba ich cały czas rośnie, więc może to oznaczać katastrofę dla społeczeństwa w niedalekiej przyszłości.

#rozwojosobistyznormikami #tinder #rozowepaski #zalesie #zwiazki #psychologia #wzrost
#takaprawda #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill
Piasqun - Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i możn...

źródło: comment_yDhZU9uab4KBLbJIOrBvRadKeEpSuDwo.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pomarancza_2310: Zgadzam sie. Trzeba miec odpowiednie proporcje pomiedzy wzrostem a przystojnością. Przemcel jest skrajnością, tak samo jak typ 155cm z twarzą modela. Mówisz, że jesteś wysoki ale brzydki, ale miałeś sukcesy z kobietami ze względu na wzrost. To ile masz?
  • Odpowiedz
a ten Dylan to wedle Ciebie ile ma pkt w skali?

Wiesz, że każdy ma inny gust i Twoje 10 może być czyjaś 3, a Twoje 4 czyjaś 10?


@agaja: Badania statystyczne pokazują, że cechy urody są uniwersalne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Solstafir Katastrofy może nie, jednak nie bez powodu cywilizacja wypracowała monogamiczny model związku. Obecnie nie dość, że jest więcej młodych mężczyzn w społeczeństwie to do tego przez rewolucje seksualną znaczna ich ilość nie będzie w stanie założyć rodziny.
Teraz sobie wyobraź sobie te miliony sfrustrowanych mężczyzn w całej Europie i Ameryce północnej, problemy murowane. W stanach z tego powodu chyba już był jakiś atak.
Chiny już zmagają się z tym problemem i
  • Odpowiedz
@cppguy: dam sobie rękę uciąć, że połowa tych typiarek ma ukryte zdjęcia albo wcale, bo same wyglądają jak kaszaloty wywalone na plaży. A jak mają faceta to albo przegrywa, albo jakiegoś sebę z magazynu.
  • Odpowiedz
@kam966: Tak było zawsze, tyle że wręcz częścią dorastania był seks z prostytutką, aby wybić młodemu jakieś bzdury o miłości. Ojciec zaprowadzał syna do burdelu i go zostawiał w profesinalnych rękach, aby #!$%@? nie stała się jakimś obiektem kultu. Od starożytności do 19 wieku tak było. A dziś? Armia przegrywów, którym fujara opada na myśl, że mogą zaruchać dziwkę, bo zabito w nich facetów, jakieś dziwolągi przeznaczone tylko do pracy jak
  • Odpowiedz
@push3k-pro: zsumuj to z oceną oczu, ocena ust, nosa, wzajemnego dopasowania różnych czesci twarzy, ciała, dodaj indywidualne upodobania oceniających (ktoś woli blondynki, inny rude, ktoś oczy niebieskie, inny zielone, mały biust /duży biust etc) i już pojawia się znacznie szersza skala ocen.
  • Odpowiedz