Wpis z mikrobloga

Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i można go nazwać (highest tier normie) co najmniej, bo przez postęp technologiczny i ciągłe promowanie przez pop kulturę, social media, tzw hipergamia u kobiet tak mocno wzrosła w górę, że powiedzmy za dekadę minimalny wzrost u mężczyzn, oraz aparycja twarzy w doborze do związku i normalnej relacji koleżańskiej będzie wymagana tak gdzieś od 7-8/10 z twarzy i 185cm wzrostu. Młode pokolenie urodzone w 2000r mają na spokojnie 190cm wzrostu i coraz mniej widać innych problemów z twarzą, włosami i trochę jest to przykre, ale wymagania u kobiet poszybują jeszcze bardziej w górę i będzie trzeba się liczyć nie tylko z dobrą mordą, ale i wysokim statusem społecznym, oraz materialnym.
Wracając do sedna problemu z ciekawości znalazłem fanpage na fejsie pod tytułem "Ciekawie brzydcy mężczyźni", w którym kobiety zamieszczają zdjęcia znanych, bądź mniej znanych mężczyzn z różnych sesji, filmów etc. Większość komentarzy są podzielone, ale przy normalnych facetach z wyglądu, tak przynajmniej od 6-7/10 kobiety piszą o nich, że są brzydcy, obrzydliwi, obleśni. Dla mnie jest to przerażające zjawisko, że skoro tak dobrze wyglądający nie są zbyt pożądani u kobiet, to trzeba się zastanowić czym właściwie jest chłopak, w którym zamieściłem zdjęcie w prywatnej wiadomości. Ja wyglądam bardzo podobnie, mimo zadbania dalej jestem genetycznie brzydki i staram się jak tylko mogę, ale to jest za mało. Anon, co by nie zrobił dla siebie to i tak będzie na przegranej pozycji, i wiele razy można zaobserowac, jak taki zagaduje do dziewczyny, pytając o godzinę, czy jak dojechać do wybranego celu i później dostaje pogróżki pod pretekstem (MOLESTOWANIEM!!) bo miał tylko szczelność zapytania o godzinę, nic więcej. Na screenie dokładnie widać, jakby kobieta zareagowała na zdjęcia brzydkiego i niestety najgorszy scenariusz się właśnie realizuje. Nie dość, że na tinderze przeciętny facet ma ledwo 10 par, a taki brzydki całkowicie nie ma żadnego zainteresowania, żeby jakąkolwiek zainteresować charakterem, zainteresowaniami, jeśli na samym wstępie jest odrzucany i nie tylko w tej apce, ale ogólnie w życiu. Najciekawsze, że przez sztuczne pompowanie ego grubej-brzydkiej kobiety na fejse, instagramie itp social media (ona wmawia sobie, że STAĆ MNIE NA KOGOŚ LEPSZEGO) i tym samym całkowicie odrzuca brzydkich anonów w swojej lidze atrakcyjności fizycznej, czekając na idealnego, atrakcyjnego faceta od 7-8/10 zwyż. Teraz według statystyk jest sporo prawiczków i liczba ich cały czas rośnie, więc może to oznaczać katastrofę dla społeczeństwa w niedalekiej przyszłości.

#rozwojosobistyznormikami #tinder #rozowepaski #zalesie #zwiazki #psychologia #wzrost
#takaprawda #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #blackpill
Piasqun - Dla kobiet dzisiaj przeciętny facet z wyglądu jest minimum od 6.5/10 i możn...

źródło: comment_yDhZU9uab4KBLbJIOrBvRadKeEpSuDwo.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@cppguy:

logikarozowychpaskow

I to mocną parą.

Według mnie ta strona jest po prostu dla ludzi zainteresowanych kulturą.


Srogie.

Prawda jest taka, że faceci tam wrzucani wpisują się w uniwersalne kanony piękna. Nie ma czegoś takiego jak ciekawie brzydki. Oni są wszyscy przystojni.
  • Odpowiedz
@agaja: I tu się mylisz. Kobiet, których podświadomość nie wyszukuje uniwersalnych cech jest garstka. Zarost to jest drobna pierdoła. Jak nie będzie uniwersalnych cech to broda jest uja warta. Prędzej charakter pomoże.
  • Odpowiedz
Nie dość, że na tinderze przeciętny facet ma ledwo 10 par


@Piasqun: Akurat wbrew pozorom pary na tinderze to mały problem xD Każdy ma ich dość dużo tylko inną sprawą jest to żeby tam znaleźć kogoś interesującego z kim chce się choćby pisać.
  • Odpowiedz
@Piasqun: A przy okazji... parę dni temu widziałem na tagu mądrości jakiegoś różowego paska, która za przykład że brzydcy też mogą mieć powodzenie podała Iggy Popa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@agaja: Tracą na znaczeniu, gdy uniwersalnych cech nie ma. Kolor włosów, broda i podobne to tylko drobny szczegół, podświadomość każe filtrować po czymś innym w pierwszej kolejności. Jeśli ulubiony blondyn nie ma odpowiednich proporcji, to weźmie znienawidzonego bruneta, bo ma "to coś". To działa też u mężczyzn i działa na ludzi po za drobnym odchyłem poniżej jednego procenta.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: ale tu była kwestia podnoszona o tym, że kobiety kiepsko oceniają kogoś wedle np.Ciebie ocenianEgo na maxa. Ty uważasz, że szał, bo ma te Twoje uniwersalne cechy, ale danej kobiecie sie nie będzie podobać, bo np.ma za duże usta i niebieskie oczy.
  • Odpowiedz
@Piasqun: napiszę co pisałem pod innym wpisem z tym fp. To są picrelated gości, o których różowe tutaj piszą w kategorii mi się nie podobają żadne chady. Z żadnym chadem nigdy nie byłam. Moi normalni kumple, którzy nie są chadami też mają powodzenie, na ulicach widzę mnóstwo przecietnych kolesi z atrakcyjnymi kobietami etc etc etc
  • Odpowiedz
@agaja : Kobiety pożądają tylko ścisłą genetyczną elitę mężczyzn (Chadów, jakiś top 1%), patrząc na mężczyznę podświadomie w ciągu sekundy oceniają linię szczęki, gęste włosy, tzw hunter eyes, atletyczna sylwetka, jeśli nie to o ile dobrze zarabia, może się z nim związać stara kobieta (po 30 roku życia) tylko dla kasy, która za młodu wyszalała się seksualnie z Chadami.
  • Odpowiedz
@Piasqun: Ale #!$%@? macie problemy, bo sami byście chcieli ruchać co popadnie. Chociaż nie wiem co w tym fajnego, być napakowanym kolesiem, który dostosowuje siebie pod dyktando kobiet i główym celem w życiu to być przeciętnym partnerem dla wszystkich. Jeśli dla was miara rzeczy wszechświata jest to ile razy ktoś miał w życiu seks, to naprawdę wam gratuluje. To fajne owszem, ale nic wielkiego. Zwierzęta też uprawiają seks :)

Przejmujecie się
  • Odpowiedz
@Nick12: Bzdura. Obczaj kolesia Dough Pitt, jest bratem Brada Pitta. Po prostu genetyka to loteria i nawet Chad może dać nieChadowe dzieci ale lepiej iść do łóżka z Chadem niż nieChadem
  • Odpowiedz
@programista1992: Jesteś śmieszny xD
Chada nie Chad
Co to #!$%@? jest w ogóle xD

Oderwijcie się od komputera i tych wysranych teorii usprawiedliwiajacych wasze spier*olenie.
Facet, który przejmuje się kobietami nigdy nie będzie atrakcyjny dla kobiety.

Czytałem gdzieś, że mężczyźni przejmujący się rozmiarem swojego penisa zazwyczaj mają normalny roxmiar, a mają niskie poczucie wartości które przerzucają na swoje części ciała.
  • Odpowiedz