Wpis z mikrobloga

@maniek000: @dinkum: niektóre rzeczy lecą z automatu, przy niektórych trzeba się z nimi kontaktować.

Z tego co wiem, to zawieszają wizytówkę najczęściej po zmianie adresu lub głównej kategorii. Był (może jeszcze jest) bug, który powodował zawieszenie wizytówki po dodaniu krótkiej nazwy. I był również bug, który usuwał wszystkie opinie po przywróceniu wizytówki z zawieszenia.

Z racji tego, że nie miałem zawieszonej wizytówki, to nie bardzo mam pomysł jak pomóc. Chyba
@maniek000: @Wychwalany: jak widzę, zdania są podzielone. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może warto zacząć pisać i na Twitterze, i na Facebooku na raz do nich. xD

Półtora tygodnia temu też mi odpisali, ale że pomogą dopiero jak wytłumaczę sprawę. Według ich polityki pod jednym adresem może być jedna firma, u mnie są dwie, niepowiązane ze sobą, w dwóch różnych budynkach (hydraulicy wprowadzili się do budynku obok).
@Wychwalany: mnie to zdziwiło, bo często zdarza się, że kilka firm działa właśnie w jednym budynku lub pod tym samym adresem w kilku budynkach. Ale spojrzałem w ich politykę i zapis taki mają. Podgląd pewnie mają i widzą, że osoby zarządzające wizytówkami są inne i bez powiązań, po ich stronie powinno się to zakończyć. Pewnie trafiło na jakąś służbistkę i dlatego kolejny problem...