Wpis z mikrobloga

Po co ludzie kupuja telefony za 4000zł XD? Kupiłem motorole g6 play za 499zł z etui i słuchawkami i wielkim ekranem i spełnia swoje zadanie w 100%. Nie tnie, wszystko działa, jest bardzo głośna, wspiera najnowszego androida i ma super aparat. Nie rozumiem jak można kupić telefon za 4000zł albo nawet za 2000 XD. Za tyle to się kupuje komputery/laptopy. Change my mind, bo może się dowiem. #komputery #telefony #apple #android #samsung #xiaomi
  • 203
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: przecież ten telefon ma snapdragona z serii 4. To działa okropnie, nie da się używać (jak dla mnie). Dziewczyna ma telefon z snapdragonem 625 i to jest dla mnie minimum, absolutne minimum w prędkości działania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@simsyletlansmisja:
Bo w telefonie za 4k każdy element będzie lepszej jakości niż w tym za 500zl. Więcej pamięci, szybszy procesor, lepszy ekran, solidniejsza obudowa, aparat robiący lepsze zdjęcia, no #!$%@? wszystko
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja: ale mnie wkurza takie wytykanie ludziom jakie telefony kupują, telefon to telefon a czy kupisz iphona, samsunga czy co tam jeszcze to wyłącznie twoja decyzja, chciałeś tyle wydać to wydałeś

Najlepiej się rozporządza cudzymi pieniędzmi
  • Odpowiedz
@simsyletlansmisja Bo niektórym telefon służy do czegoś więcej niż #!$%@? postów na FB czy przeglądnie internetu. Mam Samsunga Galaxy S10 i dzięki #!$%@? podzespołom mogę odpalić 20 rzeczy na raz i jeszcze dzwonić, nawigować i #!$%@? pizzę kręcić, Twój post nic nie wnosi, kupiłaś se, zadowolona jestes, to się ciesz
  • Odpowiedz
@Thachi: telefony i paliwo nawet jak trzeba było. Jakoś nie miałam z tym problemu, on takze bo duzo i czesto rozmawialsmy o tym i wiedzielismy ze zeby jego dzialanosc zaczela przynosic duze zyski jak teraz trzeba bylo czasu, pracy i wkladu pieniedzy.
  • Odpowiedz
Po co ludzie jeżdżą do na wycieczki za 4000zł XD? Pojechałem do murzynowa 499zł z noclegiem i wyżywieniem i wielkim basenem i wypocząłem w 100%. Nowe miejsce, wszystko jest, jest bardzo fajnie, wsparcie najnowszego animatora i zrobiłem dużo zdjęć. Nie rozumiem jak można wyjechać za 4000zł albo nawet za 2000 XD. Za tyle to się kupuje działki na madagaskarze. Change my mind, bo może się dowiem.

@simsyletlansmisja:

  • Odpowiedz
Kazdy kupuje taki sprzet na jaki go stac.
W wielu sytuacjach i dla 95% uzytkownikow zwykly budzetowiec za 500-600 zl zrobi robote
Dzwoni?
Esemesuje?
Robi zdjecia?
Mozna przegladac neta,fb,w cos pograc?
No jasne,ze tak.

Ale jednak komfort uzytkowania nawet dwu/trzyletniego flagowca jest niebo lepszy niz nawet najlepszego sredniaka.
A co do wersji oprogramowania- ludzie maja gdzies czy jest andek 7,8,9 czy 10.
Zdecydowana wiekszosc nawet nie obsluguje znacznej ilosci funkcji.
  • Odpowiedz