Wpis z mikrobloga

Po co ludzie kupuja telefony za 4000zł XD? Kupiłem motorole g6 play za 499zł z etui i słuchawkami i wielkim ekranem i spełnia swoje zadanie w 100%. Nie tnie, wszystko działa, jest bardzo głośna, wspiera najnowszego androida i ma super aparat. Nie rozumiem jak można kupić telefon za 4000zł albo nawet za 2000 XD. Za tyle to się kupuje komputery/laptopy. Change my mind, bo może się dowiem. #komputery #telefony #apple #android #samsung #xiaomi
  • 203
@simsyletlansmisja: Ciężko ci zrozumieć że jeśli coś jest droższe to możliwe że wykonane jest z lepszych materiałów przez elitarną firmę która za swoje logo życzy sobie 20% więcej marży przez co dany telefon/samochód itp. jest ciężej dostępny dla ludzi z niższych warstw społecznych przez co rośnie prestiż posiadania takiej rzeczy i tylko elita to może mieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: G4 wymienilem 1.5 roku temu na G6. Ogolnie siadaja mi te telefony, ale po G6 jedyne co bym wzial to V30 albo doplacil do V40, bo seria G juz ma malo do zaoferowania.
@simsyletlansmisja miałem takiego s4 prawie cztery lata nic nie ścinał, potem kupiłem średniaka za jakieś 900, po półtora roku już ścinał i nie korzystało się przyjemnie. Teraz mam s9+ kupiony za 2800 i nigdy nie kupię tańszego. Mamie kupiliśmy jakiś j5 za jakieś 600 zł, tylko dzwoni głównie, jak czasem coś chcę na nim sprawdzić w necie to dramat jak muli
Mój telefon za 3k ma system który jest pisany pod kilka modeli dzięki czemu jest w opór stabilny i działa wyśmienicie, dwa aparaty, jeden z trybem portretowym i podstawowy który nagrywa 60fps4k, ma długie wsparcie producenta, apki pisane na niego nie mają pierdyliarda syfu i jest po prostu ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°) iP8+ here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simsyletlansmisja: kupiłaś #!$%@? telefon który jak odpali Facebooka to zapcha pamięć podręczna. Niektórzy potrzebują niezawodności, masy pamięci bo pracują (otwierają i edytują skomplikowane projekty), szybkiego procesora i super szybkiego modemu, żeby korzystać z najnowszych protokołów bo często dla nich czas to pieniądz. Napisałaś jak laik.
@simsyletlansmisja bo każda rzecz oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji robi własciciwlowi wiele innych rzeczy.mianowicoe dostarcza bodźców np estetycznych albo np poczucia że użytkuje sprzęt z najwyższej półki. To oczywiste że powyżej pewnego pułapu ten wyścig smartfonów jest bez sensu ale to tak jak z samochodami- kazda marka ma coś charakterystycznego dla siebie. Jednym wystarczy dacia bo jedzie i tania a inny marzy o s klasie bo ładna i prestiżowa. Odpowiedz mi na