Wpis z mikrobloga

Po co ludzie kupuja telefony za 4000zł XD? Kupiłem motorole g6 play za 499zł z etui i słuchawkami i wielkim ekranem i spełnia swoje zadanie w 100%. Nie tnie, wszystko działa, jest bardzo głośna, wspiera najnowszego androida i ma super aparat. Nie rozumiem jak można kupić telefon za 4000zł albo nawet za 2000 XD. Za tyle to się kupuje komputery/laptopy. Change my mind, bo może się dowiem. #komputery #telefony #apple #android #samsung #xiaomi
  • 203
@simsyletlansmisja: mój telefon za 4000zł ma zdecydowanie lepszy aparat, co przydaje się w mojej pracy, która jest związana z robieniem wideo i zdjęć do mediów społecznościowych

mój telefon za 4000zł ma zdecydowanie więcej RAMu, dzięki czemu mogę otworzyć i sprawnie działać w bardzo dużych plikach na excelu/ w spreadsheetach

mój telefon za 4000zł ma dużo więcej pamięci, przez co nie muszę usuwać zdjęć i filmów z pamięci albo wrzucać ich do
@simsyletlansmisja: Telefony z najwyżej półki tj. flagowce, posiadają moc obliczeniową oraz wydajność podzespołów, które będą "wystarczające" na długie lata. Masz gwarancję wysokiego komfortu korzystania. Przy zakupie nowych urządzeń, faktycznie możesz nie odczuć większej różnicy ale po roku/dwóch wychodzi dlaczego jedno urządzenie kosztowało 500 zł a drugie 2000 lub nawet 4000zł.
Kupiłem Galaxy S7 kilka lat temu i korzystam z niego do dziś, telefon się nie wiesza, wszystko działa płynnie. Nie można
@simsyletlansmisja: pytasz się co ma telefon za 4k czego nie ma twój biedatelefon i ludzie ci odpowiadają a ty odpowiadasz, że na #!$%@? to. Ja #!$%@?ę, wychodzissz na tępą kretynke bez wyobraźni. Wyobrax sobie, że niektórzy potrzebują ekranu FullHD+, optycznego zoomu z optyczną stabilizacją, ładowania indukcyjnego i NFC. Odpowiada ci telefon za 17,80 zł? Serdecznie gratuluję. Ale niektórzy oczekują czegoś więcej od sprzętu niż dzwonienia i smsowania...
@simsyletlansmisja: Ja kupiłem używany telefon za 1000zł, lg g4. I wtedy mi dobrze służył, bo kupiłem go już chyba 3-4 lata temu, ale teraz przydałoby mi się coś wydajniejszego i z o wiele lepszą baterie, bo bateria w moim telefonie to masakra, 2 godziny na ekranie i już wyładowana.

Gdybym teraz kupił telefon to bym chyba wybierał xiaomi mi9 se za 1500zł
@simsyletlansmisja: Mieszkanie też kupujesz 50km od centrum bo taniej? Samochód wybierasz isuzu z tektury bo jeździ? Idąc tym tokiem można się czepić wszystkiego. Jak ja widzę jak ktoś jedzie kozackim porsche to nie mówię - ale debil po co kupił auto za milion skoro mógł kupić corsę za 2k, tylko myślę sobie że chciałbym w przyszłości zarobić tyle żeby taki kupić :D
@simsyletlansmisja: czasami po prostu potrzebują komfortu i funkcjonalności.

mam takiego znajomego co używa iphonów i chmury apple i ma konkretne zastosowania dla niej, przez co nie ma zamiaru z tego zrezygnować - nie jest to fanaberia, umie to uargumentować. nie zdziwiłbym się gdyby ci co płacą te wielkie kwoty za telefony mieli podobne potrzeby.