Wpis z mikrobloga

Troska o zdrowie psychiczne dzieci i Konfederacja xD #debata Jak nastolatki np. lgbt mają się lepiej czuć skoro jeden z liderów ich partii chce karać ich za to kim są? Oto wypowiedź Brauna. Żaden inny lider Konfederacji nie potępił tych słów. Nie pisząc o wielu innych homofobicznych działaniach/pomysłach/wypowiedziach.

"Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej. Chciałbym wrócić w tej sprawie do czasów, w których świat nie stał jeszcze na głowie."

Brawa dla Marceliny Zawiszy z #lewica - wygrała debatę.

#lgbt #neuropa #konfederacja #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #zdrowie #psychiatria #medycyna #polityka
  • 25
który chce ludzi do więzienia wsadzać za nielubienie gejów.


@czynastolatek: Kłamiesz. Powiedział "Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie."

"Mówiąc o „karaniu za homofobię” Krzysztof Śmiszek nie wymyśla więc żadnego nowego przestępstwa. Odnosi się po prostu do braku „orientacji seksualnej” w katalogu cech chronionych wymienionego w artykule 256 i 257 kodeksu karnego.

Nie jest to żaden wymysł,
@artpop
1. Śmiszek chce karać za fobię:
- "Powiedziałem w jednym z wywiadów, że za homofobię trzeba surowo karać"
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/krzysztof-smiszek-o-grozbach-za-slowa-o-karaniu-za-homofobie,922632.html

2. Geje chcą wprowadzić kartę lgbt+ w całej Polsce
https://www.tvp.info/41638056/biedron-o-karcie-lgbt-czy-ten-program-zostanie-przeniesiony-na-cala-polske

Braun reaguje ostrą retoryką na lewackie wymysły, aby dać do zrozumienia, że należy odpuścić szerzenie chorej ideologii LGBT,l, tzw. Inwazji LGBT.

Kiedyś łudziłem się, że są to sprawy, które zgodnie z polską tradycją "wolnoć Tomku w swoim domku" można zostawić zaciszu domowego,
@artpop: #!$%@? konfederacja chce obniżyć podatki a nie batożyć gejów xD. Nie ma wśród ich postulatów żadnego z tych przekonań Grzegorza Brauna wiec o co sapiesz?
Czy jeśli w platformie czy SLD są ludzie którzy chodzą na dziwki (Niesiołowski) tzn ze każdy kto na nich glosuje jest #!$%@?? No chyba nie. Wiec należy oddzielić poglądy Brauna od programu Konfedreacji.