Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: Genialne

Swoją drogą pierwsze kontrolery Xboxa, Sonego a trzeci z tej listy Nintendo to było przecieranie szlaków na drodze do 3d. Najgorszą drogę obrała ta trzecia bo zakładali że sytuacja będzie "albo albo": albo 3d albo 2d.
Następna iteracja była moim zdaniem najlepszym zestawem pomysłów, który potem zarzucono. Krzyżak jest najfajniejszy względem innych producentów, akcent na jeden z przycisków jasno określał że będzie on kluczowy dla gry. Brakowało tylko ergonomii.
Pobierz umiarkowany_ekstremista - @Wirtuoz: Genialne

Swoją drogą pierwsze kontrolery Xboxa...
źródło: comment_OAM8RvyW33boYd8zyJPZE0wVFAHREsJV.jpg
Zobaczymy jak będzie z nowa generacja


@w3n5zu: obstawiam, że sam układ przycisków na 99% się nie zmieni ani u Sony ani u Microsoftu. W Sony przetrwał cztery, a w Xboxie trzy generacje. Nawet jeżeli można by zaprojektować lepszy to przyzwyczajenia wygrywają i zmiany będą kosmetyczne, ewentualnie doda się gdzieś jeszcze jakiś dodatkowy przycisk lub osiem, ale to co już jest raczej pozostanie bez zmian.

Każda kolejna edycja tej samej gry ma
@Wirtuoz: miałem x360 potem przesiadka na PS4 i na początku po przesiadce bolały mnie palce, po krótkim czasie ustało ale wydaje mi się, że x były wygodniejsze ale jak je teraz w łapie trzymam to czuję się dziwnie.
aktualnie nintendo ma super kontrolery


@dqdq1: poza problemem z driftingiem analogow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WiiU to natomiast stagnacja - ludzie nie widzieli potrzeby upgradu


@umiarkowany_ekstremista: duzy wplyw na to miala uposledzona nazwa. Wiele osob nie mialo pojecia, ze jest to kolejna generacja, a raczej mysleli, ze to po prostu ulepszona wersja Wii (takie Wii Pro) z tabletem zamiast kontrolera. A szkoda, bo Wii U bylo
@Wirtuoz: tez bzdura, otwieralem te #!$%@? ps4 pady i czesto w srodku sie tak roznia ze nie mozna z 2 zrobic 1. niby fakt ze xbox1 tez mialy pare rewizji ale one chociaz sie z wierzchu roznily wiec nie bylo by sensu probowac. tez ps4 otwierasz i praktycznie kazdy potrafi byc inny lacznie z analogami. fakt ze nie zuzywaja sie tak jak te od xbox one ale jednak.
na to miala uposledzona nazwa. Wiele osob nie mialo pojecia, ze jest to kolejna generacja, a raczej mysleli, ze to po prostu ulepszona wersja Wii (takie Wii Pro) z tabletem zamiast kontrolera. A szkoda, bo Wii U bylo naprawde spoko


@PanBulka:

Myśle, że nie tylko nazwa ale też, albo przede wszystkim, design padów. Pady od Wii U wyglądają jak konsola przenośna. Sam prze jakoś czas myślałem, że to takie PSP od